Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Soudtrack z 11 serii

 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Soudtrack z 11 serii
Autor Wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Soudtrack z 11 serii Odpowiedz z cytatem
Zacząłem słuchać muzyki Snowa z 11 serii, bo niedawno wyszła płyta i na razie miałem czas wysłuchać tylko z MS III, czyli słabego 11x01 i jestem zaskoczony, jak dużo muzyki w tym odcinku jest, gdzieś tak z 30 minut. Oczywiście kojarzę ze scen akcji, pościgów, a tutaj od pierwszych sekund, monologu przed czołąwką Palacza jest świetna muzyka. Pamiętam jak w seriach 1-9 był jakiś kawałek i scena nawet gadana to jak później słuchałem z serii 1-9 soudtracku to kojarzyłem muzę bez tytułu utworu, nawet muzykę z momentów z dialogami, jak np. z premiery 5 serii czyli Reduxów gdzie non stop gadają.

Więc do wszystkich wad 11x01 dochodzi kolejna, czyli zagłuszenie muzyki przez dialogi, której w ogóle nie słychać w odcinku, bo taki kawałek jak np. Carl Bush czyli w domyśle z wprowadzenia z Palaczem jest świetny, a ja w ogóle go nie kojarzę. Kojarzę że w innych odcinkach 11 serii jest fajna muzyka, ale jak dobra jest w 11x01 to nie spodziewałem się. Dobrze ze płyta nie wyszła przed sezonem bo jakbym posłuchał przed obejrzeniem 11x01 to bym miał duże oczekiwania do odcinka, bo z tak dobrą muzyką, to nie może być słaby odcinek:)
Sro Lip 17, 2019 11:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Lip 17, 2019 11:01
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Wysłuchałem muzyki od 11x02 do 11x04 i podoba mi się, chyba najbardziej z odcinka 11x04, ale nie tylko ten kawałek z I Want to Believe. Została mi druga płyta jeszcze.


Choć ja chyba piszę sam do siebie, bo widzę że sam tu zostałem, bo chyba już nikt tutaj nie zagląda. Wiadomo że nic się nie dzieje w temacie XF, ale czuję się trochę jak szeryf, ostatni sprawiedliwy co sam został na placu boju;)
Czw Lip 18, 2019 13:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Wysłuchałem całej drugiej płyty czyli muzyka od odcinka o Williamie do finału i podoba się, typowy snow, czyli dynamiczne kawałki, zapewne ze scen akcji, i Snow jaki lubię czyli spokojnie, w większosci przypadków grane na fortepianie. Jedynie do tych dynamicznych to chciałem powiedzieć że pierwszy utwór z finału serialu albo trzeci czyli Action Jackson's , to kojarzy mi się bardzo z muzyką Brada Fiedela do Terminatora 2, też taka metaliczna.

Ogólnie sporo dobrej muzyki, ale przyznaję żę większości kawałków nie kojarzę, oprócz muzyki z I Want to Believe. Pamiętałem że sporo dobrej, ale przyznam, że jak leciał jakiś kawałek to nie miałem przed oczami sceny z odcinka, chyba że tytuł barzo sugerujący był z jakiego dokładnie momentu pochodzi, a w seriach 1-9 to muzyka tak przylgnęła do niektórych scen, że nie potrafię oddzielić jedneog od drugiego i co słucham to mam przed oczami konkretne sceny. O 11x01 mówiłem, że to tak przegadany odcinek, że dialogi zagłuszają muzykę, ale tutaj mówię o reszcie epizodów gdzie nie są przegadane.

Jest to dobra płyta, zarówno CD 1 jak i CD 2, ale tego się spodziewałem. Dobry porządny poziom z miłe zaskakującymi kawałkami, jak np. cała muzyka z MS III, bo byłem pewien że poza scenami akcji to muzyki więcej nie ma w tym odcinku:)
Pią Lip 19, 2019 15:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Czytam Michał, czytam Smile

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Czw Sie 01, 2019 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Sie 01, 2019 10:12
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)