Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Newsy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Newsy
Autor Wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Newsy Odpowiedz z cytatem
Oficjalne newsy i fakty.

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Maj 03, 2017 12:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Maj 03, 2017 12:11
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Jaka zmiana, jaka piękna zmiana <3

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 03, 2017 12:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra zmiana Cool

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Maj 03, 2017 12:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WioAnk
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 490

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Dobra zmiana Cool


Czyli mamy się spodziewać Prezesa w 11 sezonie? Bad Grin nie wiem czy to moja psychika przetrzymie Very Happy Very Happy

_________________
"Hell, maybe you don't know what you're looking for."
"Like evidence of conjuring or the black arts or... shamanism, divination, Wicca or any kind of pagan or neo-pagan practice. Charms, cards, familiars, blood stones or hex signs or any of the ritual tableau associated with the occult, sensory, abudan, mukamba or any kind of high or low magic."
"Scully?"
"Yes?"
"Marry me!"
Sro Maj 03, 2017 22:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
FOX wypuścił newsa odnośnie ramówki na nowy sezon i XFiles będzie wyświetlane w 2018 roku, ale jeszcze bez konkretnej daty.

Tego się spodziewałam, że jednak ta ramówka 2017/2018 będzie trochę za szybko a i lepiej dać jednak serial w drugiej połowie sezonu.
Ale także pewnie dlatego, że na ten rok przypada 25 lecie serialu Wink

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Pon Maj 15, 2017 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie będą chcieli 11 serię wstawić w styczniu, lutym 2018 roku gdy większość seriali ma długie przerwy w emisji.
Pon Maj 15, 2017 20:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Gillian powiedziała, że będę kręcić 5,5 miesiąca. Czyli zgodnie z moimi przewidywaniami a nawet dalej, gdyż skończą zdjęcia w styczniu.

Więc obstawiam premierę na luty... pewnie po Super Bowl lub innym jakimś meczu...


Jak my przetrwamy następnych kilka miesięcy? Very Happy Bow

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Czw Maj 18, 2017 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz wydaje się że to długo, ale to nic w porównaniu z TP na które czekałem 2 lata, bo 2 lata temu ogłosili i różne zawirowania były jak opóźnienie premiery o rok, odejście Lyncha, wstawienie się ekipy za nim, powrót Lyncha i nagle większa ilość odcinków się zrobiła, bo z dziewieciu osiemnaście. A na dodatek żadnych trailerów i w sumie szacun że tak tajemniczo promują (a raczej nie promują) serial. Są przynajmniej wywiady z aktorami, McLachlanem, który nawet w talkshow się pojawia, Lynch też wywiadów udziela a on przecież w ogóle małomówny gość, choć oczywiscie opowiada tak by nic nie zdradzić. Miałem nadzieje że dzisiaj będzie premiera w Cannes 1 i 2 odcinka, więc może jakieś recki bez spoilerów, ale premiera w Cannes dopiero 25 maja - sprytnie by nic nie wyszło. Dosłownie jajo idzie zjeść czekając na poniedziałek.

Tyle się czekało, tak długo trwało, a teraz to w sumie jakieś takie surrealistyczne wydaje mi się, jakbym był w alternatywnym świecie, że pierwszy serial którego fanem się stałem i pierwszy co systematycznie nagrywałem wraca (drugim był Przystanek Alaska a następnym XF i Milenium). Tyle czekania, tyle wątpliwości i zawirowań w czasie negocjacji i doczekaliśmy się. I pewnie nawet nie wiadomo kiedy miną te 3 i pół miesiąca i nastąpi koniec. Całe wakacje w Twin Peaks:-D Jaram się tym powrotem tak samo jak powrotem XF jarałem się. No i mam pomimo wszystko optymistyczne nastawienie, ale ja zawsze do powrotów po latach mam pozytywne nastawienie dopóki nie obejrzę. Choć nie wiem skąd ten optymizm u mnie się bierze bo nic nie wiadomo:-)

Inna sprawa że Lynch zadał niezłą zagwózdkę specom od reklamy w Showtime skoro zabronił by cokolwiek wyciekło, żadnego trailera nawet i pewnie to był jeden z warunków gdy wrócił do negocjacji oprocz kasy większej i odcinków. Są teasery dwa ze scenami z odcinków nowych, z których nic nie wynika - ktoś idzie, ktoś jedzie, ktoś siedzi:-)

Ciekaw jestem jaką będzie miała premiera oglądalność i jaka będzie się utrzymywała. Wiadomo że nie będzie oglądalność taka jak Pilota 1 serii czyli 30 milionów, bo to była tv ogólnodostępna, ani te 20-10 milionów co były później, a teraz poleci w USA na kablówce gdzie widownia jest mniejsza. Ale nawet nie próbuje zgadnąć jaka będzie oglądalność i nie tylko dlatego że kablówka tym razem i że trailerów w ogóle nie ma. Ale chyba w Showtime nie nastawiają się na nowych widzów tylko na fanów TP i Lyncha, co znają serial i cenią. W koncu to zasługa fana serialu, że wraca teraz, który szefował w stacji ABC 26 lat temu gdy leciało TP, a teraz szefuje Showtime. Wiedzą że to raczej jednorazowy powrót, ma to byc zamknięta całość, choć przebąkuje Lynch też że nie ma nic przeciwko kolejnej serii, ale tylko wtedy jeśli fani dobrze przyjmą 3 sezon, bo tak kocha ten świat i bohaterów (facet wynika z tego że przejmuje się bardzo opinią innych, tak było po premierze filmu który tak zjechano że miał dość TP i krecenia filmów, zrobił sobie przerwę 4 lata). No i 3 seria zapowiada się to też być ostatni film Lyncha w ogóle, bo już więcej nic nie nakręci, na pewno nie dla kina. Choć dla mnie to plus jakby zaczął seriale dla kablówek lub netflixa kręcić, bo obecnie seriale są lepsze jak kino, o wiele ciekawsze i oryginalne rzeczy powstają w serialach.

Sorry że się tak rozpisałem nie na temat. A wracając do XF to podobnie było z 10 serią bo niby tyle miesięcy czekało się, tyle newsów co do odcinków a człowiek się nawet nie zdążył przyzwyczaić do 10 serii jak rozpoczeła się i skończyło się. Choć nie chciałbym by zdradzali przed emisją najważniejsze fakty, jakoś wolę politykę Lyncha czyli nic nie wiedzieć, całkowita tajemnica, ale fani chyba by Cartera ukatrupili jakby dosłownie nic nie wyciekło. A nawet jak nie wycieknie to jestem pewien że wyjdzie przed 11 serią specjalny odcinek na FOX gdzie zdradzą większość faktów z 11 serii, tak było z 10 serią, tak było z powrotem Prison Break. Żałuję że obejrzałem specjalny odcinek o 10 serii i obiecuję że nie obejrzę jak będzie o 11 serii, ale wiem że nie wytrzymam:-)


Więc to tak wychodzi mniej więcej, że 2, 3 tygodnie na kręcenie jednego odcinka w 11 serii jak dobrze liczę. No i zakładam że w grudniu będą mieli przerwę, bo Święta i w ogóle, chyba większość seriali w grudniu nie jest kręcona).

A ile kręcili 10 serię? Domyślam się że krócej, ale już nie pamiętam:-)
Czw Maj 18, 2017 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Od 9 czerwca, jakoś do sierpnia więc dużo, dużo krócej Very Happy

Ja już sobie załatwiłam cały wolny dzień na oglądanie Twin Peaks :3

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Czw Maj 18, 2017 17:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się zastanawiam czy nie obejrzeć o 3 w nocy na HBO 3 jak będzie leciał 1 i 2 odcinek, czyli równo z amerykanami. A później też 3 i 4 odcinek, który będzie też w Polsce wrzucony na HBO od razu po premierze 1 i 2. Wolałbym 3 i 4 nie oglądać bo później przerwa tygodniowa będzie gdyż 3 i 4 poleci tydzień później, ale chcę by omineły mnie jakiekolwiek recenzje na plus/na minus (a wiem że nie wytrzymam jak wstanę w pon. by nie czytać reddita). Chce obejrzeć nie wiedząc nic i nie nastawiać się jak będą dominować opinie krytyczne na najgorsze ani nie nahajpować się za bardzo jak pozytywne by nie przeżyć rozczarowania. Choć ja oczekuję tylko dobrego filmu Lyncha, nie mam zbyt wygórowanych oczekiwańSmile

No i licze na to, że będzie z kim podyskutować w odpowiednim temacie i nie będę pisał tylko ja opinie po odcinkach, co sądzę o tym co się dzieje na ekranie, a wiadomo jak w TP każdy widz to inna opinia:-)
Czw Maj 18, 2017 17:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam HBO i nie mam telewizora więc jestem niejako piratem z przymusu. Mam Netflixa i Showmax, ale seriali HBO tam nie będzie, nawet w przyszłym stuleciu Sad

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Czw Maj 18, 2017 23:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat TP jest Showtime czyli nie HBO, a z tego co się orientuję to w każdym kraju inna stacja będzie puszczać - u nas i np. w Czechach na HBO, a w Anglii na Sky.

A co do seriali HBO, że nie będzie w Polsce gdzie indziej to normalne, chodzi o prawa do seriali i dziwne gdyby HBO oddało swoje seriale na vody inne, bo coby mieli na swojej platformie. To tak samo jak seriali FOX nie będzie na polskim nettflixie i oczywiście chodzi mi o XFiles, który do końca świata będzie leciał na polskim FOX i pewnie nigdy nie będzie w Polsce na żadnym VOD, a w USA jest na HULU, Netflix, to samo np. Przyjaciele też pewnie nigdy w Polsce nigdzie nie będą bo pewnie jakaś stacja ma prawa do tej produkcji. Nie jestem zorientowany zbyt dobrze, ale podobno wcale nie trzeba mieć HBO by mieć usługe HBO GO na którym będą dostępne też nowe odcinki przecież.
Czw Maj 18, 2017 23:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ja wiem? Seriale FOXa już są na polskim Netflixie, na przykład House MD. Zresztą, te innych stacji, jak Californication, Breaking Bad, Aquarius i inne, które równolegle lecą sobie w jakiejś tam telewizji.
W Stanach X Files było na Netflixie, dopiero bardzo niedawno zdjęli. Nie wiem, szczerze, na jakiej zasadzie to dokładnie działa.

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Pią Maj 19, 2017 01:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
A toś mnie zaskoczyła z Housem, więc może coś się poprawia, a dużo tych seriali od Fox jest na polskim Netflixie? Bo ogólnie to jest tak, że dopóki nie skończą się stacji która zakupiła serial na Polske prawa do emisji serialu to nie będzie dostępny w Polsce na Netflix. Choć akurat Fox obecnie nikomu nie sprzedaje żadnych swoich seriali na Europe tylko puszczają na polskim, czeskim, angielskim Fox swoje seriale (jest jeden dziwny przypadek czyli nowe Prison Break które leci na C+ a nie na FOX, więc pewnie jakąś umowę z 20 Century Fox mają podpisane). Ciągle też widzę w telewizji Przyjaciół powtórki (choć to chyba WB a nie FOX), XF to codziennie puszczają - przed 10 serią powtarzali, teraz powtarzają i zawsze będą powtarzać pewnie na FOX, więc nie sądzę by te seriale kiedykolwiek trafiły na jakikolwiek polski vod - Netflix, Showmax czy Amazon.

Czasami dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji w przypadku innych dystrybutorów seriali jak np. wideo na żądanie, że na polskim Netflixie nie ma hitów Netflixa czyli House of Cards. Tak było jak u nas ruszył Netflix bo sprzedali prawa do emisji Canal+ i leciał na którymś z ich kanałów i dopóki prawa do emisji nie wygasły serialu nie było, tzn tych serii co C+ puszczał akurat. Ale już tak więcej nie robi ze swoimi serialami Netflix i każda nowość Netflixa jest w Polsce od razu.
Pią Maj 19, 2017 14:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:

Inna sprawa że Lynch zadał niezłą zagwózdkę specom od reklamy w Showtime skoro zabronił by cokolwiek wyciekło, żadnego trailera nawet i pewnie to był jeden z warunków gdy wrócił do negocjacji oprocz kasy większej i odcinków. Są teasery dwa ze scenami z odcinków nowych, z których nic nie wynika - ktoś idzie, ktoś jedzie, ktoś siedzi:-)

Ale to było dość ryzykowne posunięcie z punktu widzenia marketingowego i że stacja sobie na to pozwoliła, to tylko i wyłącznie dlatego że to jest kablówka, i na jej budżet składają się sponsorzy i abonament. Stacje satelitarne jak choćby FOX nigdy na coś takiego by się nie zgodziły, gdyż ich podstawowym dochodem, który ma pokryć produkcję i dodatkowo zarobić, są reklamy wyświetlane podczas emisji odcinka (i dodatkowo cena wzrasta proporcjonalnie do ilości widzów), więc stacja reklamuje ile się da. I ponieważ na kablówkach widownia i tak sięga średnio 1 miliona, to też nie muszą się tak martwić o to, więc Lynch mógł się porządzić.


michal napisał:
Więc to tak wychodzi mniej więcej, że 2, 3 tygodnie na kręcenie jednego odcinka w 11 serii jak dobrze liczę. No i zakładam że w grudniu będą mieli przerwę, bo Święta i w ogóle, chyba większość seriali w grudniu nie jest kręcona).

A ile kręcili 10 serię? Domyślam się że krócej, ale już nie pamiętam:-)

10 serię kręcili dokładnie 3 miesiące bez jednego tygodnia Razz Więc to tak mniej więcej przypada miesiąc na 2 odcinki. I to wcale nie jest dużo patrząc na to jak długo teraz się kręci seriale. I produkcja miała jedną chyba tygodniową przerwę, gdy w Kanadzie było święto narodowe. Podczas kręcenia 11 sezonu będą przynajmniej 3. Tydzień Emmy (bo przeważnie na najważniejsze nagrody seriale wstrzymują produkcję), Święto Dziękczynienia (aczkolwiek w Kandzie obchodzą w innym okresie więc mogą być dwie przerwy) no i święta, i to będą pewnie z 2 tygodnie aż do Nowego Roku.


michal napisał:
A toś mnie zaskoczyła z Housem, więc może coś się poprawia, a dużo tych seriali od Fox jest na polskim Netflixie? Bo ogólnie to jest tak, że dopóki nie skończą się stacji która zakupiła serial na Polske prawa do emisji serialu to nie będzie dostępny w Polsce na Netflix. Choć akurat Fox obecnie nikomu nie sprzedaje żadnych swoich seriali na Europe tylko puszczają na polskim, czeskim, angielskim Fox swoje seriale (jest jeden dziwny przypadek czyli nowe Prison Break które leci na C+ a nie na FOX, więc pewnie jakąś umowę z 20 Century Fox mają podpisane). Ciągle też widzę w telewizji Przyjaciół powtórki (choć to chyba WB a nie FOX), XF to codziennie puszczają - przed 10 serią powtarzali, teraz powtarzają i zawsze będą powtarzać pewnie na FOX, więc nie sądzę by te seriale kiedykolwiek trafiły na jakikolwiek polski vod - Netflix, Showmax czy Amazon.

Czasami dochodzi do takich kuriozalnych sytuacji w przypadku innych dystrybutorów seriali jak np. wideo na żądanie, że na polskim Netflixie nie ma hitów Netflixa czyli House of Cards. Tak było jak u nas ruszył Netflix bo sprzedali prawa do emisji Canal+ i leciał na którymś z ich kanałów i dopóki prawa do emisji nie wygasły serialu nie było, tzn tych serii co C+ puszczał akurat. Ale już tak więcej nie robi ze swoimi serialami Netflix i każda nowość Netflixa jest w Polsce od razu.

Michał, tutaj nie logika ale pieniądze rządzą. Jeżeli stacji opłaci się sprzedać licencję na dogodnych warunkach innej telewizji, oni to zrobią. Czasami to też jest zabieg marketingowy. Sprzedanie Netflixowi licencji na udostępnianie xfiles przez dwa lata było strzałem w dziesiątkę. Bo to dzięki streamingowi (a Hulu swoim zasięgiem nigdy by tego nie dokonała) serial wciąż zdobywa nową widownię, która teraz zapewne przynajmniej po części zasiądzie do oglądania 11 sezonu na FOXie. Kolejnej licencji już Netflixowi nie sprzedali, pomimo iż zainteresowanie serialem ogromne, ale to znowu z powodów marketingowych, bo serial ma nową widownię i nadal można oglądać na Hulu, wiec wiele osób mogło wykupić tam abonament tylko z powodu xfiles, czy na Amazonie, niezdecydowani mogą także zakupić w końcu DVD, no i zapewne FOX zacznie znowu powtórki serialu.
Na podobnej zasadzie wydawca wydaje książkę i przez pewien okres udostępnia ją za darmo lub znacznie obniża cenę, przez co książka staje się bardziej popularna i po okresie promocyjnym jej sprzedaż wzrasta.

I FOX nadal sprzedaje swoje nowe seriale w Europie. Nie wszystkie kraje mają lokalnego FOXa, 10 sezon leciał na innych kanałach w Anglii, Francji czy Niemczech.

Gdy byłam ostatnio w domu, słyszałam w tv reklamę Lucifera, nowy serial FOXa. Nie pamiętam na jakim kanale, ale na pewno nie na FOXie. Podejrzewam, i tym zapewne kierował się FOX, że ten serial nie miałby takiej oglądalności tylko na FOXie , więc opłacało im się sprzedać prawa do emisji stacji, która jest ogólnodostępna w naszym kraju. Z X Files nie musieli tego robić, z powodu popularności serialu i zresztą wiemy, że rekord w Polsce z 10 serią i tak pobili. Ale też stare sezony możesz oglądać na innych polskich stacjach, więc FOX wcale nie ogranicza się w dystrybucji na swoją lokalna stację, gdyż tylko poprzez liczną dystrybucję może trafić z serialem do szerszej widowni.

Inny przykład, FOX w naszym kraju zakupuje Chirurgów i ma prawa do pierwszej emisji, a przecie z to nie jest serial FOXa Razz

Czy BBC sprzedało The Fall Netflixowi i ten prowadzi dystrybucję na całą Europę a także inne kraje i nie koniecznie wyświetla na swoich lokalnych platformach. I znowu, to tylko i wyłącznie dzięki Netflixowi, The Fall stało się tak popularne w USA, gdyż gdyby wyświetlała to amerykańska BBC, serial by tam nie zaistniał. O wszyscy na tym zyskali, BBC, Netlfix i widzowie Wink

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sob Maj 20, 2017 10:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WioAnk
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 490

Post Odpowiedz z cytatem
Podano datę pierwszego odcinka 11 sezonu
1 lipca 2018 Dancing Dancing Dancing

_________________
"Hell, maybe you don't know what you're looking for."
"Like evidence of conjuring or the black arts or... shamanism, divination, Wicca or any kind of pagan or neo-pagan practice. Charms, cards, familiars, blood stones or hex signs or any of the ritual tableau associated with the occult, sensory, abudan, mukamba or any kind of high or low magic."
"Scully?"
"Yes?"
"Marry me!"
Wto Maj 23, 2017 20:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Gdzie to wyczytałaś?

Nie wdziałam by podali jakiegokolwiek oficjalnego newsa odnośnie emisji, podali jedynie że w 2018 w midseason, a midseason w amerykańskiej tv trwa od stycznia do maja Razz
Zresztą, tumblr i twitter już by wrzał. Tam ludzie udostępniają newsy w tej samej sekundzie co są publikowane Razz

Poza tym poprzez wrzucenie xfiles do wakacyjnej ramówki FOX by sobie w stopę strzelił. Wiem, że pewni fani mają teorie, że zakończą wyświetlać sezon 10 września, w 25 rocznicę, ale to jest zbyt fantastyczna teoria, moim zdaniem Razz I The Sun także wysnuła "błyskotliwą" teorię odnośnie emisji w wakacje, bo myślą , że midseason znaczy w połowie roku Laughing

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Wto Maj 23, 2017 20:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WioAnk
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 490

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Gdzie to wyczytałaś?

Nie wdziałam by podali jakiegokolwiek oficjalnego newsa odnośnie emisji, podali jedynie że w 2018 w midseason, a midseason w amerykańskiej tv trwa od stycznia do maja Razz
Zresztą, tumblr i twitter już by wrzał. Tam ludzie udostępniają newsy w tej samej sekundzie co są publikowane Razz

Poza tym poprzez wrzucenie xfiles do wakacyjnej ramówki FOX by sobie w stopę strzelił. Wiem, że pewni fani mają teorie, że zakończą wyświetlać sezon 10 września, w 25 rocznicę, ale to jest zbyt fantastyczna teoria, moim zdaniem Razz I The Sun także wysnuła "błyskotliwą" teorię odnośnie emisji w wakacje, bo myślą , że midseason znaczy w połowie roku Laughing


Rzuciło się mi to w oczy na oficjlanej stonie serialu na FB, ale teraz za Chiny ludowe nie mogę do tego znaleźć linku ... wrrryyy Brick wall

_________________
"Hell, maybe you don't know what you're looking for."
"Like evidence of conjuring or the black arts or... shamanism, divination, Wicca or any kind of pagan or neo-pagan practice. Charms, cards, familiars, blood stones or hex signs or any of the ritual tableau associated with the occult, sensory, abudan, mukamba or any kind of high or low magic."
"Scully?"
"Yes?"
"Marry me!"
Wto Maj 23, 2017 21:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Powiedzcie mi, że to nie jest prawda...

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 24, 2017 00:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Znaczy, to jest bez sensu. Środek lata? Poza tym nie ma jeszcze daty rozpoczęcia kręcenia, a już by podawali datę premiery? Przecież na tym etapie to się jeszcze setki razy może zmienić...

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 24, 2017 00:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 24, 2017 00:18
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)