Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Spoilery, plotki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Spoilery, plotki
Autor Wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Spoilery, plotki Odpowiedz z cytatem
Podobno w 11 sezonie akcja ma wystartować nie od wydarzeń na moście tylko dwa lata później?! Tak przynajmniej twierdzi the Sun wiec nie wiadomo czy to prawda. Mam nadzieje ze nie. Sad

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Wto Maj 02, 2017 23:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Maj 02, 2017 23:23
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Lepiej żeby dobrze z tego wybrnęli Razz

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Wto Maj 02, 2017 23:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
xphil napisał:
Podobno w 11 sezonie akcja ma wystartować nie od wydarzeń na moście tylko dwa lata później?! Tak przynajmniej twierdzi the Sun wiec nie wiadomo czy to prawda. Mam nadzieje ze nie. Sad


W sumie to by się zgadzało, bo każdy sezon mniej więcej dzieje się w tym samym czasie co leci w telewizji. Ja obstawiam tak jak pisałem, że pewnie w kilku zdaniach zamkną wątek z finału (przyzwyczaiłem się że w tym serialu czasami dramatyczne sytuacje które wygląda że wyjścia nie ma lub konczące wątki są zamykane jedną sceną/jednym dialogiem), bo inaczej musieli by cały serial zmienić, nie mógłby funkcjonować jako standalone i mitologia. Podobnie zrobili w premierze 3 serii Milenium gdy musieli odkręcić podobną akcję z finału 2 serii gdy doszło do praktycznie końca świata, armageddonu, więc zminimalizowali to wydarzenie w premierze, iż wcale to nie było tak wielkie wydarzenie jak mogłoby się wydawać i serial wrócił do tego jaki był w 2 serii czyli sprawy tygodnia i mitologia czasami. Pewnie w jakiś inny sposób uratują Muldera poza kadrem, a nie dzięki Williamowi, bo wiadomo że William to ma być wątek na cały sezon jak mnie pamięć nie myli, czyli nie moga go od razu w 11x01 znaleźć. Oczywiście nie można wierzyć gazecie też do końca.
Sro Maj 03, 2017 00:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się spodziewałam raczej czegoś w rodzaju dokończenia My Struggle w pierwszym odcinku (pierwszych dwóch?), a potem ewentualnie przeskoku... Ja wiem, Michał, o czym mówisz. To trochę jak początek szóstego sezonu kiedy Mulder sobie po prostu odtworzył spalone dokumenty i w zasadzie tematu pożaru nie było... Tylko też bym nie chciała żeby to było tak, że wydarzenia z My Struggle pozostaną bez konsekwencji... Chociaż na tym etapie nie ma co gdybać...

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 03, 2017 01:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Zresztą spojrzałam i to jest informacja z The Sun, które jest niczym więcem jak tylko bulwarówką Smile Nie sądzę żeby mieli jakieś ekskluzywne informacje, podejrzewam, że autor artykułu sobie to po prostu wywnioskował. To tak jakby oczekiwać legit info Od Faktu.

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 03, 2017 01:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TMT24
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 344

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
xphil napisał:
Podobno w 11 sezonie akcja ma wystartować nie od wydarzeń na moście tylko dwa lata później?! Tak przynajmniej twierdzi the Sun wiec nie wiadomo czy to prawda. Mam nadzieje ze nie. Sad


W sumie to by się zgadzało, bo każdy sezon mniej więcej dzieje się w tym samym czasie co leci w telewizji. Ja obstawiam tak jak pisałem, że pewnie w kilku zdaniach zamkną wątek z finału (przyzwyczaiłem się że w tym serialu czasami dramatyczne sytuacje które wygląda że wyjścia nie ma lub konczące wątki są zamykane jedną sceną/jednym dialogiem), bo inaczej musieli by cały serial zmienić, nie mógłby funkcjonować jako standalone i mitologia.


Obyś się mylił, Michał. Nie chcę żeby wydarzenia z ostatniej sceny 10 serii zostały zamiecione pod dywan. Zazwyczaj staram się przymykać oko, nawet jeśli ewidentnie widać, że jakiś wątek został rozwiązany w najprostszy możliwy sposób, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam w tym wypadku. Może mnie zaskoczą i zrobią to sensownie - nawet jeśli na skróty - ale nie jestem pewna czy jest możliwe żeby "zapomnieć" o wydarzeniach na moście i zaserwować nam wytłumaczenie w postaci jednego lub kilku zdań.
Wiadomo, że inaczej się odbiera wybory jakich dokonuje ekipa w związku z rozwiązaniem jakiegoś wątku gdy się ogląda serial w całości po czasie, a inaczej, gdy się ogląda na bieżąco - oglądając na bieżąco trudniej o dystans. Może dlatego wytłumaczenia z poprzednich serii zawsze były dla mnie do przyjęcia, bez poczucia zawodu. Teraz wszystko dzieje się na bieżąco, więc cała atmosfera oczekiwania i snucia wizji dotyczących możliwości rozwiązania cliffhangera z 10 serii nie pozwalają na w pełni chłodne podejście do sprawy. Mimo wszystko, nadal mam nadzieję, że CC i spółka zrobią dobrą robotę.

michal napisał:
Pewnie w jakiś inny sposób uratują Muldera poza kadrem, a nie dzięki Williamowi, bo wiadomo że William to ma być wątek na cały sezon jak mnie pamięć nie myli, czyli nie moga go od razu w 11x01 znaleźć. Oczywiście nie można wierzyć gazecie też do końca.


Zdaję sobie sprawę, że William ma być wątkiem na cały sezon, bo tak mówił CC zaraz po zakończeniu 10 serii, w odniesieniu do ewentualnej 11. Dlatego też słowa Scully z mostu, że Mulder potrzebuje też komórek macierzystych (jak się nie mylę) Willama, trochę komplikują sprawę. Zwłaszcza, jeżeli CC miał w planach rozwinięcie tego wątku w przypadku następnej serii, co w sumie jest zasugerowane cliffhangerem. Wciąż obstaję jednak przy tym, że nie zepsują nam przyjemności oglądania nowej serii, brakiem logicznego wytłumaczenia wydarzeń z mostu, bo CC ma już na to jakiś pomysł, który musiał brać pod uwagę pracując nad poprzednią serią. Chyba nie rzucałby słów na wiatr, gdyby tak nie było..?
Sro Maj 03, 2017 09:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
HighlyClassifiedLie napisał:
Zresztą spojrzałam i to jest informacja z The Sun, które jest niczym więcem jak tylko bulwarówką Smile Nie sądzę żeby mieli jakieś ekskluzywne informacje, podejrzewam, że autor artykułu sobie to po prostu wywnioskował. To tak jakby oczekiwać legit info Od Faktu.

No dokładnie. To jest szmatławiec. I nikt z szanujących się portali nie napisał na ten temat słowa. Oni sobie tak wywnioskowali a fandom się niemal zapalił. No koszmar, jak ma tak wyglądać następne kilka miesięcy to ja wykituję Razz


HighlyClassifiedLie napisał:
Ja się spodziewałam raczej czegoś w rodzaju dokończenia My Struggle w pierwszym odcinku (pierwszych dwóch?), a potem ewentualnie przeskoku... Ja wiem, Michał, o czym mówisz. To trochę jak początek szóstego sezonu kiedy Mulder sobie po prostu odtworzył spalone dokumenty i w zasadzie tematu pożaru nie było... Tylko też bym nie chciała żeby to było tak, że wydarzenia z My Struggle pozostaną bez konsekwencji... Chociaż na tym etapie nie ma co gdybać...

Według informacji z tamtego roku, pierwszy odcinek ma być My Struggle III, co sugeruje kontynuację i sam Krzysiek mówił, że zaczną odcinek w miejscu gdzie skończyli 10 sezon. To się oczywiście może zmienić trochę, ale w serialu nigdy nie było przeskoków. Wyjątkiem był 1/2 sezon, ale to był jeszcze inny serial. I potem 5/6 sezon, ale tam musieli tak zrobić, z powodu FTF pomiędzy, gdyż film pomimo iż był kontynuacją serialu to jednak musiał mieć nieco odrębna fabułę. Poza tym zawsze mieliśmy kontynuację i dopiero po zakończeniu 2 czy 3 częściowego odcinka był przeskok. Więc po My Struggle III możemy mieć przeskok nawet 2 lat Razz Ale na tym etapie to naprawdę możemy gdybać i być wciąż daleko od tego co nam zaserwują Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Maj 03, 2017 12:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
HighlyClassifiedLie napisał:
Zresztą spojrzałam i to jest informacja z The Sun, które jest niczym więcem jak tylko bulwarówką Smile Nie sądzę żeby mieli jakieś ekskluzywne informacje, podejrzewam, że autor artykułu sobie to po prostu wywnioskował. To tak jakby oczekiwać legit info Od Faktu.

No dokładnie. To jest szmatławiec. I nikt z szanujących się portali nie napisał na ten temat słowa. Oni sobie tak wywnioskowali a fandom się niemal zapalił. No koszmar, jak ma tak wyglądać następne kilka miesięcy to ja wykituję Razz


Pamiętam jaki 2 lata temu wywołał popłoch info o rozwodzie M i S, więc pewnie prawie każda informacja potwierdzona i plotka będzie wywoływać gównoburzę wśród fanów. Dlatego ja coraz bardziej doceniam fakt, że o 3 serii Twin Peaks nic nie wyciekło zupełnie. Doceniam to co zrobili Frost i Lynch by nic nie wyciekło, bo dzięki temu nie denerwuję się tym co zrobili w 3 serii scenarzyści gdyż po prostu nic nie wiem. Trzeba powiedzieć że to niespotykane by w dzisiejszych czasach gdy można znaleźć każdą informację w internecie by nic nie wyszło.

Oczywiście są teorie fanowskie jak serial może wyglądać oparte na podstawie książki Frosta Sekrety Twin Peaks oraz wyciąganie wniosków z tajemniczych teaserów, bawią się fani w detektywów, ale tak naprawdę nic nie wiemy. Wyobrażacie sobie taką sytuację by o XF żadna informacja nie wyciekła? Inna sprawa że przez to, iż nic się nie wie o TP idzie jajo prawie znieść czekając 2 lata na powrótVery Happy

Ja żałuję jak 2 lata temu obejrzałem specjalny odcinek przed emisją 10 serii z FOX w którym zdradzili większość faktów co popsuło mi trochę oglądanie. Liczę że nie będzie takiego specjalnego odcinka w którym będzie pełno spoilerów, bo nie wytrzymam i obejrzęSmile


Ostatnio zmieniony przez michal dnia Sro Maj 03, 2017 13:56, w całości zmieniany 1 raz
Sro Maj 03, 2017 13:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Ale to w The Sun to nawet nie jest przeciek tylko brednie szmatławca.
Wiadomo, że każda informacja, która nawet wycieknie, nigdy nie okazuje się dokładnie tym co nam potem pokazują na ekranie.

Ja nie wiem jak udało się z Twin Peaks wszystko trzymać w tajemnicy, w dobie Internetu, ale może i taką taktykę obiorze Carter tym razem. W końcu ma w tym praktykę. Tylko jest też kwestia tego kto jest na planie. Czasami jakiś fan coś zobaczy z daleka, zrobi zdjęcia i od razu masz tysiące teorii i kolejny dramat Very Happy
No i problemem może być znowu FOX. By się powstrzymali z pokazywaniem wszystkiego przed emisją, przecież oni pokazali pół docinka Were Monster wielu osobom psując oglądanie. Jakaś dziwna polityka, bo te fragmenty trafiły głównie do fanów, więc jaki był w tym cel, fani i tak by obejrzeli. A serial miał tak rewelacyjną oglądalność, że naprawdę nie musieli na siłę zachęcać widza. O my Struggle II nie było nic wiadomo, nawet dziennikarze nie oglądali odcinka wcześniej przed premiera, wiec dało się...


Nie mówię, że te spoilery tak do końca są złe, to może być ciekawe, ale z trzeba ograniczyć przy tym tumblra bo tak ludziom dosłownie odbija i wywołują negatywne emocje.

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Maj 03, 2017 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Ale to w The Sun to nawet nie jest przeciek tylko brednie szmatławca.
Wiadomo, że każda informacja, która nawet wycieknie, nigdy nie okazuje się dokładnie tym co nam potem pokazują na ekranie.

Ja nie wiem jak udało się z Twin Peaks wszystko trzymać w tajemnicy, w dobie Internetu, ale może i taką taktykę obiorze Carter tym razem. W końcu ma w tym praktykę. Tylko jest też kwestia tego kto jest na planie. Czasami jakiś fan coś zobaczy z daleka, zrobi zdjęcia i od razu masz tysiące teorii i kolejny dramat Very Happy
No i problemem może być znowu FOX. By się powstrzymali z pokazywaniem wszystkiego przed emisją, przecież oni pokazali pół docinka Were Monster wielu osobom psując oglądanie. Jakaś dziwna polityka, bo te fragmenty trafiły głównie do fanów, więc jaki był w tym cel, fani i tak by obejrzeli. A serial miał tak rewelacyjną oglądalność, że naprawdę nie musieli na siłę zachęcać widza. O my Struggle II nie było nic wiadomo, nawet dziennikarze nie oglądali odcinka wcześniej przed premiera, wiec dało się...


FOX ma widocznie taką politykę bo przed premierą nowego 24 było milion teaserów, trailerów a przed premierą Prison Break nowego był odcinek specjalny taki sam jak przed 10 serią gdzie zdradzono większość spoilerów z nowych odcinków.

A co do Twin Peaks to wystarczyło że pojawiło się zdjęcie na którym widać, iż akcja dzieje się w Las Vegas i już różne teorie się pojawiły. Pamiętam że Sherylin Fenn wrzuciła kilka fotek do internetu i została zawołana na dywanik do Lyncha by nic nie wrzucała - sama się do tego przyznała w wywiadzie.

A też dlatego nic nikt nie mówi, nic nie wiadomo, bo podobno sami aktorzy nie oglądali serialu (chyba jedynie szefostwo Showtime) i nie dostali całego scenariusza tylko fragmenty ze swoimi scenami, w których grają, więc sami nie wiedzą co i jak będzie w TP. Jedynie MacLahlan dostąpił zaszczytu przeczytania całego scenariusza 3 serii, ale serialu też nie oglądał. I może mylę się bo z moją pamięcią już słabo, ale coś mi się obiło o uszy, że jak zaczeły się zdjęcia to Lynch wystosował prośbę do fanów by nic nie udostępniali jak pojawili się na planie.

Na pewno spoilery będą się pojawiać jak premierę będzie miał serial, 2 odcinki, na festiwalu w Cannes i 19 maja specjalny pokaz w LA na który można bilety wybrać. Pewnie też po tym jak 21 maja Showtime udostępni bonusowo na swoim vodzie 3 i 4 odcinek po premierze 1 i 2. Nie wiem czy na HBO GO też stacja HBO wrzuci 3 i 4 odcinek ale nie do końca mi się to podoba, bo jak obejrzę 3 i 4 odcinek to później przerwa będzie w oglądaniu dwutygodniowa, bo od trzeciego odcinka będą już leciały po jednym epizodzie (poza 17 i 18 które polecą na początku września jako finał serialu czyli szykują się całe wakacje w miasteczku Twin Peaks).
Sro Maj 03, 2017 15:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
O my Struggle II nie było nic wiadomo, nawet dziennikarze nie oglądali odcinka wcześniej przed premiera, wiec dało się....


Jednocześnie ostatnia scena poleciała w jednym z pierwszych trailerów... :/

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 03, 2017 20:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
No dobra, widzę że nikt się nie chce podjąć tematu, więc ja muszę Very Happy


Nowe fotki i nowe spekulacje, ponieważ Mulder wygląda nadzwyczajnie dobrze jak na kogoś kto dopiero co umierał na mości.... Think Think Think

Poza tym, Muldera włosy są bardziej Davidowe (i zajebiste jeśli ktoś mnie chciałby zapytać Razz) i na pewno wyglądają inaczej niż gdy był na moście...

Konkluzja? Będzie przeskok w czasie? FOX na konferencji powiedział, że odcinek zacznie się od wydarzeń na moście...




_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Wto Sie 15, 2017 09:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Nawet mi nie mów o przeskoku w czasie. A Mulder zajebisty. Bow

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Wto Sie 15, 2017 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że odcinek może się zacząć od mostu, a potem zrobią przeskok... Chociaż z drugiej strony ciężko mi to sobie teraz wyobrazić Razz

Najbardziej boję się sytuacji, że Scully zostanie porwana i na przykład zwrócą ją po dwóch latach, albo coś równie okropnego.

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Wto Sie 15, 2017 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TMT24
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 344

Post Odpowiedz z cytatem
HighlyClassifiedLie napisał:
Najbardziej boję się sytuacji, że Scully zostanie porwana i na przykład zwrócą ją po dwóch latach, albo coś równie okropnego.


No way! To byłoby poniżej pasa. Wymagałoby też większej ilości odcinków mitologicznych, więc myślę, że nie trzeba się martwić, zważywszy na fakty, że mają być tylko dwa. Powtórka z rozrywki z okresu drugiej serii, kiedy do tematu uprowadzenia Scully wrócono dopiero po kilku odcinkach, a w między czasie wszystko działo się, jak gdyby uprowadzenia nie było (oprócz krótkiej wzmianki w odcinku Firewalker), raczej nam nie zafundują.
Wto Sie 15, 2017 12:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meigen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 220

Post Odpowiedz z cytatem
HighlyClassifiedLie napisał:


Najbardziej boję się sytuacji, że Scully zostanie porwana i na przykład zwrócą ją po dwóch latach, albo coś równie okropnego.


Bow oby nie... Nawet nie chcę myśleć o takim scenariuszu
Wto Sie 15, 2017 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Scenarzyści i ogólnie producenci trochę wpadli w pułapkę czasu z 11 sezonem, oczywiście absolutnie niezamierzenie.

Według schematu jakiego zawsze się serial trzymał, wydarzenia w odcinkach powinny być zgodne z czasem rzeczywistym. To ich uporczywe trzymanie się tego było jedną z wad 10 sezon, gdzie wydarzenia 6 odcinków rozegrały się w 5 tygodni i to było głupie. Mało tego, był luty w Filadelfii a pogoda iście wiosenna, czy choćby majowa końcówka Babylonu Razz

Gdy myślałam o przeskoku czasu, broń boże nie miałam na myśli 2 lat ale może 2 tygodnie? Razz

Ale czas będzie problemem. Nie mogą zrobić przeskoku 2 lat po zakończeniu pierwszego odcinka bo to byłoby także bez sensu, i wpłynęłoby negatywnie na pozostałe odcinki, bo znowu musieliby coś nam wyjaśniać Razz A do tego dochodzi kwestia Williama.
Z drugiej strony, będą kręcić do grudnia, więc zastanie ich zima. Więc wydarzenia w 11 sezonie będą musiałyby być rozciągnięte w czasie przynajmniej kilku miesięcy.

I gdyby nie robili żadnego drastycznego przeskoku, wciąż na ścianie w biurze Skinnera wisiałby Obama i wszyscy bylibyśmy szczęśliwi Razz


Natomiast co do uprowadzenia Scully... to ja w sumie miałam taką teorię, że UFO ją porywa, choćby z powodu tego, że pokrzyżowała im wszystkie plany. Miałoby to sens. Ale jeżeli by się tak stało, to nie zostałaby porwana w celu nie pokazania jej w ogóle w odcinku jak oczywiście cały fandom już dostał histerii z tego powodu Rolling Eyes Ale to są także bardzo luźne spekulacje, poparte bardziej na spekulacjach jakiegoś dziennikarza, który nie miał pojęcia co jest w scenariuszu ale wywołał burze, że Scully będzie w złym stanie w pierwszym odcinku.




Z drugiej strony... powinniśmy być gotowi na wszystko a to znaczy, że... Scully porywają i zwracają za dwa lata grinee

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Wto Sie 15, 2017 13:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 714

Post Odpowiedz z cytatem
Ale jeżeli ma to być kontynuacja z mostu, to nie powinni kręcić na moście? A ja czytałam ,ze do końca tygodnia będą kręcić w tej samej lokalizacji co wczoraj widziano Davida...

_________________
Wto Sie 15, 2017 14:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TMT24
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 344

Post Odpowiedz z cytatem
Basia napisał:
Ale jeżeli ma to być kontynuacja z mostu, to nie powinni kręcić na moście? A ja czytałam ,ze do końca tygodnia będą kręcić w tej samej lokalizacji co wczoraj widziano Davida...


To jest raczej kwestia tego, że nie kręcą po kolei, więc nie sugerowałabym się tą wiadomością odnośnie rozpoczęcia nowej serii na moście.
Wto Sie 15, 2017 18:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Cholera wie co oni planują. Juz mam dość czytania tych teorii na tumblrze. Przeskok czasowy może i miałby sens ale nie będę z tego zadowolona. Mówię tu o tych dwóch latach.Faktycznie ta przerwa dwu letnia jest ich wrogiem bo wybory się odbyły i trzeba ten portret zmienić, ale może mając tylko z tym kłopot będą tak kręcili żeby nie pokazać kto jest na portrecie.

Porwanie Scully byłoby najgorszą opcją. Ludzie nawet na jednym zdjęciu doszukali się na szyi Muldera łańcuszek S ale to pewnie tylko refleks światła. Bo inaczej to by znaczyło ze ją porwali. Nie chce brnąć w taką teorię.

BTW Mulder jest HOT HOT HOT Wow Wow Bow Bow Bow
Wygląda dużo lepiej niż w poprzednim sezonie.
A to zdjęcie z Brickiem mnie rozwaliło. Very Happy

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Wto Sie 15, 2017 19:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 15, 2017 19:04
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)