Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Gillovny
Idź do strony 1, 2, 3 ... 113, 114, 115  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Gillovny
Autor Wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Gillovny Odpowiedz z cytatem
[nie wiem czy do końca dobre miejsce przeniosłam ten temat, ale ciężko zaszufladkować, więc na razie tu pozostanie]


Ale wiecie co, w ogóle na mnie to nie zrobiło wrażenia Very Happy Bo przeczytam dziś taką bombe na tumblrze (i czytam cały czas, juz 6 godzinę i nie ma końca) na temat Gillian i Davida, że ja pierdole!!!! Bow Drool

Teraz tez czytałam o tym pierścionku, tak, na lewej dłoni, serdeczny palec, podobno duży diamentowy (nie potrafię dostrzec go dokładnie na zdjęciach jakie widziałam) i choć pozostaję jednak sceptyczna... i ten pierścionek po prostu pasuje do sukienki i nie ma nic wspólnego z oświadczynami Wink ale rozumiem absolutnie czemu ludzie wpadli w histerię, bo tu nie chodzi o to, czy oni są razem tylko o to, by zostało to na 100% potwierdzone, przez niego lub przez nią!

To jest jakis nieprawdopodobny obłęd ale podobno oni sa razem już przynajmniej 3 lata (na pewno od panelu w NJ w 2013 bo byli widziani razem Bow )! I wszyscy o tym wiedzą, znajomi, ekipa xfiles, znajomi aktorzy, w ogóle całe środowisko, nawet podobno niektórzy dziennikarze z bardziej poczytniejszych gazet, ale poniewaz Hollywood rządzi się własnymi prawami, nie mogą tego ujawniać, za to próbują wyciągnąć z nich coś w wywiadach, stąd tak dużo insynuacji z ich strony , ale jak wiemy, oboje cały czas zaprzeczają (choć Gillian w 2014 roku chyba trochę spaliła Razz ), a na swoje zachowanie tłumaczą "jest między nami chemia".

Byli widziany przez wiele osób, w różnych często jednoznacznych sytuacjach które nie mogły sugerować nic innego jak tylko to, że są razem. I jedyne co wiadomo na 100% to że nie są sekretnym małżeństwem Razz , bo ktos się omyłkowo wygadał, ale potwierdził, że od jakiegos czasu się spotykają... No takie różne historie, jestem wciąż na 2015 roku wiec az strach pomyśleć, co jeszcze wyczytam.
Po prostu totalny obłęd! Oczywiście teraz wszystko, całe ich zachowanie w końcu ma sens i układa się w całość! Nawet tych wiele różnych wyznań Davida na temat Gillian co niedawno nawet mnie naszła taka myśl, że on to sie chyba naprawdę w niej zakochał Bow Zresztą widać gołym okiem, że bardzo sie zmienił, nie tylko w wyglądzie, ale wydaje się weselszy, mniej poważny a juz przy Gillian to całkiem inny człowiek, bo z dawnych lat zawsze pamiętałam go jak dość poważnego faceta, też często aroganckiego i nie zawsze miłego dla fanów...

ja pierdykam no nie zasnę z wrażenia albo okaże się, że to sen bo jest takie nieprawdopodobne i niesamowite!!! Bow

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny



Ostatnio zmieniony przez kate_brave dnia Czw Kwi 21, 2016 19:01, w całości zmieniany 2 razy
Sro Kwi 20, 2016 02:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Kwi 20, 2016 02:42
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
No to ładne kwiatki...Osobiście uważam że taka chemia musi się w końcu zrealizować nie tylko w rzeczywistości filmowej. Good Job Nie ma po prostu innej opcji. On był z Herbatką ale wg mnie oni w ogóle nie mieli chemii, a D i G to aż się gotuje między nimi. Bow

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Sro Kwi 20, 2016 09:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basia
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 714

Post Odpowiedz z cytatem
Ojeju!!!
Ja kiedyś czytałam tylko dwie historie, pierwsza, pewna bardzo bliska osoba pewnych dziewczyn z bloga była w marcu 2015 roku na przyjęciu Duchovnego, byłam tam z powodu pracy jaką wykonuje i była tam Gillian (przyszedł tam z nią) i oboje zachowywali się jak para i ta osoba dowiedziała się m.in od innej zaufanej osoby, że już wszyscy o nich od dawna wiedzą i że podobno juz od lat "to" jest między nimi. Dziewczyny dowiedziały się tez kilka innych rzeczy z prywatnego życia Gillian i Davida i zapewniały że z tych informacji wynika jednoznacznie, że są razem, ale nie chciały tego ujawniać gdyż stwierdziły, że informacje te są bardzo prywatne i nie chcą by zaczeły krażyć po internecie bo pewnie oboje by sobie tego nie życzyli. I podobno Duchovny zachowywał się tam jak zakochany 15 latek!!!
I druga historia jak dwie fanki w październiku zapytały Joe Jakiegośtam, który napisał komiksy do 10 sezonu, czy Mulder i Scully sa małżeństwem bo cały Internet od tego huczy (bo Duchovny w wywiadzie wszystkich w bład wprowadził) i stojąca obok jego asystentka odpowiedziała, ale była przekonana, że pytanie dotyczy Gillian i Davida i powiedziała, że oni nie sa małżeństwem ale od jakiegos czasu sie spotykają.
I jeszcze że jak Duchovny rozstał się z Teą w 2011 roku, to ich małżeństwo od tamtego czau istniało tylko na papierze i że od tamtego czasu nigdze nikt nie widział go z kobietą i z nikim się nie spotykał (oficjalnie) i, ale tu już bardziej plotka, Gillian rozstała się z Markiem z powodu Davida.

Problem jest w tym, że nikt (z nas fanów) nie ma potwierdzenia bo oboje zaprzeczają i bąda tak robić pewnie jeszcze długo i się im nie dziwię, bo w momencie gdy prawda wyjdzie na jaw, straca prywatność ale fandom już nie wytrzmuje tego napięcia, bo niby wiemy, ale jakby nie wiemy co wiemy. Szaleństwo Very Happy
A apropo zachowania Davida to już dawno temu zauważyłam że się bardzo zmienił i gdy jeszcze nie znałam historii z Gillian miałam wlele razy takie myśli, że może się zakochał czy coś, bo nawet nie chodzi o to jak się zachowuje ale co i jak mówi - bardzo często gada o miłości Very Happy a to kompletnie nie w stylu Duchovnego jakiego znałam kiedyś.
Sro Kwi 20, 2016 10:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
no tych historii jest dużo... a te z Vancover... Bow i malinka na szyi Gillian jaką wynaleźli na zdjęciach z planu?! Bow Ten cały fandom gillovny jest niebezpieczny, trzeba się stamtąd ewakuować bo można oszaleć przez to wszystko Very Happy

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny



Ostatnio zmieniony przez kate_brave dnia Czw Kwi 21, 2016 18:55, w całości zmieniany 1 raz
Sro Kwi 20, 2016 16:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 714

Post Odpowiedz z cytatem
xphil napisał:
No to ładne kwiatki...Osobiście uważam że taka chemia musi się w końcu zrealizować nie tylko w rzeczywistości filmowej. Good Job Nie ma po prostu innej opcji. On był z Herbatką ale wg mnie oni w ogóle nie mieli chemii, a D i G to aż się gotuje między nimi. Bow

A kto z nas wogóle lubi Herbatkę? Nigdy nie zrozumiałam, co Duchovny w niej widział, nigdy nie pasowali do siebie gdy sie na nich patrzyło razem, oczywiście jako małolata kochałam się w nim, więc moja nienwiść do niej była podwojona, ale kobieta nijaka! A z drugiej strony Gillian tych facetów tez nie miała lepszych. Klotz chyba wydawał sie najbardziej ok, drugi mąż Juliann to w ogóle pomyłka i była z nim średnio szczęśliwa, problemy z alkoholem i inne dziwne historie, Mark tez nie lepszy, zawsze ta sama mina, wierze że musiał być fajnym facetem w środku bo inaczej Gillian miała z nim bardzo nudne życie Wink
A jak sie patrzy na Gillian i Davida to wydaje się, że są dla siebie stworzeni, ta chemia i nawet fakt, że się kompletnie od siebie różnia charakterami, a przeciwieństwa się przyciagają przecież. I nie wiem czy zauważyłyście, ale na ostatnich ich wspólnych zdjęciach, z tego roku, zeszłego, oni sie cały czas śmieją, wiecznie uśmiechają. Są razem szczęśliwi. To widać!
Sro Kwi 20, 2016 17:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Invisigoth
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 224
Skąd: polska

Post Odpowiedz z cytatem
No to mnie dobiliście ja do tej pory raczej nie wierzyłam w gillowny, bo przecież fizycznie niemożliwe, że za daleko, że Gillian być może wolałaby młodszego faceta (chociaż ja mam ogromną słabość do Davida Very Happy ) bo David kiedyś dawno temu mówił, że nie potrafiłby być z jedna kobietą przez całe życie, że byc może po prostu są dobrymi przyjaciółmi tak od drugiej kinówki a teraz już sama nie wiem co myśleć, bo sama też wyczytałam tyle różnych domysłów od xfmaniaków i te ostatnie tweety o red speedo. Od przedwczoraj siedzę i myślę i czytam.........po co ja tu weszłam dzisiaj jeszcze mnie utwierdziliście w przekonaniu, że może jednak? Bow Bow Bow Bow Help No i strasznie chciałabym, żeby już potwierdzili 11 sezon
Sro Kwi 20, 2016 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izolda
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2801
Skąd: wiedziałeś...?

Post Odpowiedz z cytatem
ale gdzie na czym co jak, poproszę linka Smile też chcę trochę ześwirować Very Happy

_________________
"X-files" to stan świadomości

What the fuck is magnetite? Smile

Bóg, jakkolwiek Go nie rozumieć jest gorszy niż Chris Carter.

Gillian4ever
Czw Kwi 21, 2016 13:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
A proszę cię bardzo, jeśli chcesz ześwirować... Dancing

Niestety nie mam za bardzo linków, wszystko to "pochłaniałam" na raz, to jakiś link, tu coś przeczytałam, tu weszłam i znowu jakaś rewelacja (wszystko na tumblrze, na którego tak rzadko wchodzę, że ciężko mi jest sie po nim swobodnie poruszać) i tak przez parę godzin, póki mi się mózg nie zagotował Razz

Udało mi się znaleźć w historii przeglądarki ten link, w sumie wiadomość, od której chyba zaczęłam czytać i obecnie skupiona jestem na blogu tych dwóch dziewczyn. Opisały one tu o źródle informacji i całą sytuację, ale później jeszcze pisały trochę bo ludzie je pytaniami zasypywali:
http://ill-show-you-later.tumblr.com/post/130683593956/we-are-sorry-that-we-cant-get-to-all-of-your
“David is so touchy feely around her that it’s borderline nauseating to watch.” Bow Bow Bow

One nie sa tak bardzo skore do opowiadania, stwierdziły, że nie będą zdradzały prywatnych rzeczy dotyczących Gillian i Davida, nawet jeśli nie sa one tajemnicą, ale powiedziały, że to czego się dowiedziały spokojnie wywnioskowały, że to jest coś poważnego, pomimo tego iż skomplikowanego, i że oboje są szczęśliwi razem, i że niezależnie od tego kiedy stali sie parą, coś między nimi działo się już od lat (akurat to nie niespdzianka Razz ) To party o którym napisały wydarzyło się w marcu 2015 roku. Dziewczyny mają cały czas kontakt z ta osobą, więc są cały czas na bieżąco - w sensie, że wiedzą, że GA i DD są cały czas parą (bo niektórzy ludzie co chwila do nich piszą i pytają czy jest wszystko ok między nimi, no generalnie fandom wariatów Very Happy Very Happy Very Happy

W między czasie czytałam o innych źródłach, inni widzieli ich na różnych imprezach, spotkaniach (oczywiście tych nieoficjalnych bo oficjalnie sie nie pokazują razem). Jak np. na Złotych Globach w 2016 roku Gillian przyszła oficjalnie z Piper, opuszczała je w towarzystwie Davida. Podobnie rok wcześniej.

Ktoś inny na lotnisku w Rosji (!) widział Davida, który rozmawiał przez telefon z kobietą, która była dla niego na pewno dużo więcej niż koleżanka, i pytał ją o dzieci itd, ale ta osoba dopiero później skojarzyła, że to była Gillian.
Jest też jakaś ciekawa historia dotycząca koncertu davida, coś się działo w jakimś Green Roomie, ale osoba, która o tym pisała niestety skasowała wszystko bo inny zaczęli podobno podsyłać linka z tą historia na twittera do Gillian i Davida Rolling Eyes

Czytałam też post od osoby, która mieszka w Kanadzie i jak dobrze pamiętam, pracowała na planie xfiles, i widziała ich razem - zachowywali się zdecydowanie jak para, całowali, dotykali, karmi nawzajem - no jak zakochana para - często podczas przerw czas spędzali razem w przyczepie, a niejaki Robbie, ktokolwiek to jest, stał na straży by nikt im nie przeszkadzał. No raczej bajek do poduszki sobie wówczas nie czytali Razz No i ta malinka na szyi Gillian, zgubiłam niestety tego posta, może uda mi się odnaleźć to dam linka Wink


I tu drugi link, który udało mi sie odnaleźć, dziewczyna opisuje sytuacje z imprezy z 2013 roku z Nowego Jorku, pewnie dot. tych dwóch słynnych Panelów, bo to był październik:
http://campaignofmisinformation.tumblr.com/post/130906640708/gillovny

To tyle co mam - tyle co pamiętam.

Acha, ale ludzie podejrzewają i chyba mają powody, że oni wiedza o tym, że fani wiedza, że podobno oboje Tumblra przeglądają, Gillian nawet czasem wrzuci na twiterze coś co znalazła właśnie na tumblrze. Jak niedawno miała do Nowego Jorku przylecieć były spekulacje wśród fanów, czy już jest, bo ktoś ją na lotnisku w Londynie widział i nast. dnia dała twitta z nic nie znaczącym zdjęciem , z podpisem dzien 3 i buźką Wink - czyli puściła oczko do fanów "tak, już jestem". Pewnie część tych jej wpisów, którymi "trolluje" Davida to po to, by fanów do szału doprowadzić Wink

Podobno tez, ale to tylko spekulacje, które jednak wydają sie dość logiczne, na koncercie Davida to był taki test, lekko sie odsłonili by sprawdzić jak ludzie zareaguj ą, zareagowali tak, że teraz chyba nigdy sie nie ujawnią Razz i stąd potem takie durne tłumaczenia Davida i zgrywanie głupa, że nikogo nie powinno dziwić, że na przywitanie całuje się w usta ze swoją przyjaciółką (którą notabene widział pół minuty wcześniej za kulisami Wink ).


Zaraz w wolnej chwili w ogóle rozdzielę te tematy bo chyba ze zbyt mocnym offtopem poleciałam Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Czw Kwi 21, 2016 18:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Czytałam też, ale nie wiem na ile sprawdzone info choć pisał to ktoś na blogu (nie anonim) że zaczeło się już za czasów IWTB. Duchovny miał wtedy problemy osobiste, ta cała afera z uzaleznieniem od seksu itd, Herbatka wtedy od niego odeszła ale z powodu dzieci spróbowali raz jeszcze i wówczas Duchovny przeprowadził się za nią do Nowego Jorku. Wówczas też bardzo zaprzyjaźnił się z Gillian, która była dla niego dużym wsparciem wtedy i tak to się zaczęło. Gdy w 2011 znowu zaczęło mu się sypać małżeństwo, podobno już o nie nie walczył, zgodnie wystąpił o separację bo podobno wg osoby z kręgu Duchovnego już wówczas był zakochany w Gillian. Ta z kolei oficjalnie rozstała się z Markiem w lecie 2012 ale podobno już kilka miesięcy wcześniej z nim nie była i że głównym rozstaniem były jej uczucia do Davida.
Co też jest dość ciekawe, swoje rozstanie z Markiem ogłosiła w dniu urodzin Duchovnego. ten z kolei finalizację swojego rozwodu ogłosił w dniu jej urodziny.

Przypadek? Wink

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Czw Kwi 21, 2016 20:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
guskaaa_
Little Green Man
Little Green Man


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 133
Skąd: Olsztyn

Post Odpowiedz z cytatem
https://40.media.tumblr.com/f9d4c4d1e3f9c66894a7a5f15e3006a7/tumblr_inline_o5lanp8Q3Q1tkll75_540.jpg Malinki Gillian Smile
Czw Kwi 21, 2016 21:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
O rany boskie! Odjełyście mi mowę tymi wpisami. Nie zasnę dzisiaj!!! Wow Wow Wow

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Czw Kwi 21, 2016 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basia
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 714

Post Odpowiedz z cytatem
Plotki: http://www.celebdirtylaundry.com/2014/gillian-anderson-david-duchovny-together-for-holidays/

A tu coś dziwnego - Gillian przyznała się że się z nim spotyka? Że razem mieszkają?
http://www.celebdirtylaundry.com/2013/gillian-anderson-david-duchovny-dating-confirms-romance-love-sex-couple-audio-0615/

_________________
Czw Kwi 21, 2016 22:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
xphil napisał:
O rany boskie! Odjełyście mi mowę tymi wpisami. Nie zasnę dzisiaj!!! Wow Wow Wow
haha poznałam ten ból pierwszej nieprzespanej nocy po tym jak zagotowałam sobie mózg czytając o nich przez 6 godzin non stop Bow

Basia napisał:
Plotki: http://www.celebdirtylaundry.com/2014/gillian-anderson-david-duchovny-together-for-holidays/

A tu coś dziwnego - Gillian przyznała się że się z nim spotyka? Że razem mieszkają?
http://www.celebdirtylaundry.com/2013/gillian-anderson-david-duchovny-dating-confirms-romance-love-sex-couple-audio-0615/

Ten pierwszy link... w sumie mniej więcej potwierdzenie info jakie czytałam na tumblrze. Więc taki mini dowód chyba że to musi być prawda Good Job

ten drugi link, tak, Gillian to mówi, znalazłam ten podcast: https://soundcloud.com/empiremagazine/gillian-anderson-x-files-empire-podcast-special , ok 48 minuty, ale w pewnym momencie zmienia ton głosu, który wskazuje na to, że sobie żartuje, i panowie, którzy z nią rozmawiają, zaczynają się śmiać, ktoś mało kumaty chyba słuchał tej rozmowy Wink

ale apropos tego podcastu, rewelacja i uwielbiam Gillian brytyjski akcent! Mogłabym słuchać bez końca!!!

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Pią Kwi 22, 2016 00:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Widzieliście? W tle widać nogi DD Bow Good Job



Kapcie można kupić tu http://www.doddsshoe.com/haflinger-molly-lime.html

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners


Ostatnio zmieniony przez xphil dnia Sro Kwi 27, 2016 06:43, w całości zmieniany 1 raz
Wto Kwi 26, 2016 15:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
xphil napisał:
Widzieliście? https://twitter.com/GillianA/status/686271585108410368 w tle widać nogi DD Bow Good Job

Tak Very Happy Jeszcze załozę się, że on jej kupił te kapcie, jeszcze mają metkę a krowa na kapciach to pewnie dlatego, bo Gillian uwielbia Holly Cow Wink



A apropos zdjęć, w jednym z wywiadów Gillian pokazuje to zdjęcie, przerobione w Photoshopie:




Widać, że na dole są miniaturki zdjęć, jakie miała w folderze, zostały poddane analizie Wink :




Potem druga analiza, bardziej tranfna:





Zdjęcia na łóżku, to były z tej sesji:




Zdjęcia te zostały zrobione chyba następnego dnia po premierze xfiles w LA. Na dwóch pierwszych na łóżku widać nogę Gillian wciśniętą pomiędzy nogi Davida - ruszcie swoją wyobraźnią, co mogli tam robić Bow Ludzie próbowali to jakoś ogarnąć ale tyle się dało zobaczyc. Ale ja jeszcze odkryłam dalej dwa lub trzy zdjęcia w łazience, na pewno jest tam wanna i chyba ktoś w wannie, ale strasznie niewyraźne. Jeszcze kiedyś spróbuje jakoś te fotki odczytać bo nie dają mi spokoju! Musze tylko odpowiedni program do tego znaleźć.

No normalnie kiedyś Gillian ich odkryje i nawet sie nie zorientuje kiedy Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Kwi 27, 2016 01:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 714

Post Odpowiedz z cytatem
o rany boskie! Bow

ja na tych miniaturkach widze tylko rozmazane plamy Razz Ale te dwa zdjęcia z nogami to rzeczywiście... Wink

_________________
Sro Kwi 27, 2016 08:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamina
Little Green Man
Little Green Man


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 111

Post Odpowiedz z cytatem
Witajcie
Długo sie zastanawiałam czy zabrac głos w tym temacie, bardzo dawno tu się nie udzielałam choć nawet wówczas tylko troszkę.
Nie zawsze ze wszystkim byłam/jestem na bierząco ale mimo wszystko ten temat jest mi bardzo.. jakby to powiedzieć... bliski.

Jestem wielką fanką Davida, od zawsze, chyba od pierwszego odcinka Archiwum. Niestety nie było zawsze łatwo, uważałam się za jego fanke nawet wóczas gdy staczał się straszliwie, nawet chciałam go nienawidzić ale się nie dało.
Ale do czego zmierzam, przez kilka lat udzielałam się na grupie Davida na Yahoo. Było tam dużo jego fanów, ludzie którzy o nim wiedzieli praktycznie wszystko. Ta cała sprawa z jego uzależnieniem od seksu to jest nadal zagadka, w sumie mówi się, że była to wymówka, bo chciał ratowac małżeństwo. Zdradzał Tea na prawo i lewo i gdy w końcu wyszło to na jaw, to wymyślił, że jest chory. Tonący brzytwy się chwyta.

Ale na pewno miał z tym jakiś problem, na co składały się tez inne sprawy i jedna dziewczyna która w tamtym czasie była na naszej grupie, miała znajomych co znali Davida osobiście i opowiadała, że David się staczał i że to Gillian go wyciągnęła na powierzchnię. Podobno bardzo zaprzyjaźnili się już podczas kręcenia IWTB (piszę zaprzyjaźnili, bo nie wierze, że w latach 90 łączyła ich przyjaźń, to raczej było.. dokładnie jak mówią, małżeństwo nie z wyboru). Podobno David leczył się 2 lata i Gillian go cały czas wspierała. Gdy wydawało sie, że już najgorsze ma za soba, jednak Tea ponownie go zostawiła, wystąpiła o seperację.
Znajomi Davida mówili już wtedy, że podtekstem do ich rozstania były uczucia Davida do Gillian i że były one odwzajemnione. Gillian wówczas była jeszcze z Markiem, ale jej związek rozpadł się na początku 2012 roku, tyle że z jakiegoś powodu czekała z ogłoszeniem tego publicznie aż pół roku.

W lecie 2012 roku była w Los Andeles przez jakiś czas (nie potrafię tego powiedziec, czy prywatnie czy coś wtedy kręciła) ale była widziana bardzo często w towarzystwie Davida i w jego mieszkaniu w Malibu i to dlatego wtedy już zaczęły sie plotki na ich temat, że się spotykają. Wtedy też, w dniu urodzin Davida ogłosiła publicznie, że rozstała się z Markiem.
Często pojawiała się na planie Californication, co wielu w tamtym czasie zdumiewało wrecz, niektórzy zarzucali jej, że chce namówić Davida, by odszedł z serialu. Doszło nawet do tego, że Evan Handler wystąpił w jej obronie na twitterze. To była bardzo dziwna sprawa, ale jeżeli oglądaliście Californication, w ostatnim sezonie Hank Moody zmienia się do nie poznania. David nie pisał scanriuszy ale jako główny producent wpływał na zmiane wizerunku Hanka.
Wśród fanów uważa się, że miał na to wpływ jego związek z Gillian. Plotek na ich temat jest dużo, ale osoby z otoczenia mówią, ze zaczeło się już w 2012 roku i że od początku ich zwiazek był oparty na przyjaźni i miłości.
Pamiętam już w 2013 roku, wtedy były te dwa panele Archiwum i juz wtedy pamiętam byłam w dużym szoku jak bardzo zmienił się David.

Później z powodów osobistych przestałam śledzić co się dzieje i u niego i w ogóle, aż do stycznia gdy miało powrócić Archiwum.
Uwierzcie mi, że pierwszy raz od 2013 roku zobaczyłam Davida, nie wiem co to było, na czerwonym dywanie, Gillian w długiej niebieskiej sukience, kilka wywiadów tam dawali i jak zobaczyłam Davida to mnie totalnie zatkało! Patrzyłam na niego, słuchałam i się zastanawiałam kto to u licha jest?! Nigdy przenigdy nie widziałam go tak wyluzowanego, zabawnego, usmiechniętego, żartujacego, śmiejacego się z głupot. Po prostu szok!!! Zobaczyłam tez Gillian i choć dużej różnicy nie dostrzegłam to też jednak wydawała się okropnie szczęśliwa.

Potem zaczęłam przeszukiwac internet i szukać wiadomosci, czy moze przegapiłam newsy i oni już danwo po slubie i zdumiana byłam strasznie że oficjalnie nie sa para, że z nikim sie nie spotykają. Jak to? Wpadłam gdzieś na wywiad z Davidem, gdzie mówił, że sie bardzo rzadko widuje z Gillian, pomimo iz sa blisko i coś bredził, że wymieniają się emailami, paroma rocznie? No pamiętam jak się w głos zasmiałam co ten facet wygaduje?!
Niestety straciłam kontakt z dziewczynami z grupy Yahoo i nie mogłam dowiedziec sie o co chodzi z nimi.

Zastanawia mnie, czemu oni ukrywają ten zwiazek, przed kim? Przeciez każdy ma oczy i widzi co sie dzieje. Do głowy przychodzi mi tylko jedno, że David sie tak niesamowicie zmienił, za sprawą Gillian ale i tego co go spotkało w latach 2008 - 2011 że to wpłynęło na jego stosunek do prasy i chyba za wszelką cenę chce to co jest między nim a Gillian pozostawić w ukryciu, na wyłączność. Patrząc jak zachowuje się Gillian i te jej pelne podtekstów twitty do Davida przekonuja mnie, że ona nie ma problemu z tym i zapewne to on nie chce sie ujawniać. Ciekawe jak długo tak wytrzymają, widziałam ten program z niedzieli z Gillian o ktorym tak głośno jest i odniosłam wrazenie, że ma ona już trochę dosyć tych wiecznych pytań na ich temat, wyglądała na niezadowoloną i pewnie wolałaby już nie musiec unikac odpowiedzi na te pytania a zauważyłam, że nie potrafi w tej sprawie kłamać Wink

Jeżeli się kochaja i chcą być razem a jak sie na nich patrzy tak można wywnioskować, to w końcu któreś z nich będzie musiało ustąpić, nie da się wieczenie żyć między dwoma kontynentami, dodając ich zawód, a Gillian ma tez trudniej bo chyba jej starszy syn nie ma skończonych 10 lat więc jak ona wogóle daje rade to nie wiem.

Ale dzisiaj czytałam wywiad z nią dotyczący Tramwaju, i to mnie podkusiło, by sie tu odezwać, opowiadała w nim, że od paru lat bardzo często bywa w Nowym Jorku i poznaje to miasto na nowo, jest zachwycona ludźmi, podoba jej się życie w nim. Wiem, że zawsze uważała Londyn za sowje ukochane miasto ale dlaczego mam nieodparte wrażenie, że miłośc do Davida wygra? Pewnie gdyby nie miała małych dzieci, których ojciec mieszka w Londynie, byłoby jej łatwiej podjąc decyzję o przeprowadzce.

Jestem bardzo ciekawa jak to sie dalej między nimi potoczy, ale mam nadzieję, że się im uda, bo naprawde to co widzimy co jest miedzy nimi uważam jest szczególne, zwłaszcza po tak skomplikowanej przeszłości i życze im by sie im udało z całego serca! Poza tym, nie da sie ich rozdzielić od Muldera i Scully i pewnie dlatego ta cała historia z nimi jest tak pasjonująca, wszyscy sie nimi ekscytują, a jak się wychowywało na Archiwum to ma się to tez szczegól ny stosunek i sentyment, tak jakby znało sie tych ludzi tyle lat, niby ich nie znamy osobiście ale jakby byli nam tak bliscy. Tak przynajmniej ja to odbieram.

Przepraszam, że tak długi ten post, rzadko to mi sie zdarza Wink

_________________
Archiwum X to moje życie.
Sro Kwi 27, 2016 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za ten post, dużo wyjaśnił i witaj Smile

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Sro Kwi 27, 2016 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Mam pytanko jeszcze do Ciebie kamina, bo ja w temacie DD i GA jestem trochę zielona d'oh! . Co było między nimi w latach 90-tych? Piszesz że raczej się nie przyjaźnili, ale jeśli teraz się kochają to już wtedy musiało się coś dziać Może GA go nie chciała Wink a DD nie chciał burzyć małżeństwa.

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Czw Kwi 28, 2016 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Cokolwiek się między nimi dzieje, jakkolwiek poważny jest ten związek, nie ulega wątpliwości, że oboje przeszli długą drogę, by znaleźć się w tym miejscu teraz razem, ewidentnie oparty jest on na głębokiej przyjaźni, o czym zresztą sami mówią i chyba tylko możemy się z tego cieszyć.

Natomiast myślałam trochę nad tym i nie uważam (ale mogę się mylić), że to jest tak, że Gillian chce sie ujawnić a David nie (nie przykładałabym dużej wagi co powiedziala a raczej czego nie powiedziała w tym programie WWHL, bo nie była tam sobą, trochę zdenerwowana, trochę zmęczona i można by to analizować bez końca). Teraz sa nękani jednym pytaniem dotyczącym ich ewentualnego związku, gdyby sie ujawnili, pytań by dostawali 30 razy więcej i to czasami bardzo osobistej natury, niestety. Byłoby w prasie mnóstwo niestosownych artykułów na temat ich związku, spekulacji od kiedy to sie zaczęło, czy David zdradzał Tea gdy jeszcze był żonaty, czy Gillian zdradzała Marka i itd. Czyli dokładnie to co przechodził z nimi David kilka lat temu. Oni chcąc tego uniknąć, nie mogą sie ujawnić oficjalnie i nie wierzę, że stanie sie to w najbliższym czasie.

Uważam także, że oboje są zadowoleni z obecnego układu, skoro wiele źródeł podaje, że są szczęśliwi razem, tzn że taki związek im odpowiada; na pierwszym miejscu dzieci, potem kariera, a później MY. Kochają się, ale potrafią bez siebie żyć. Mieszkają daleko od siebie, ale z ich pozycją finansową, to żaden problem. Zresztą, oni sie nie ukrywają, już tak wielu ludzi ich widziało, np wczoraj znowu wyczytałam, że w 2013 roku pewien krytyk filmowy widział ich razem na jakimś przyjęciu i napisał na twitterze, że Gillian i David wszędzie się ram pokazują i najwyraźniej są parą, co wywnioskował z ich zachowywania; to już nie jest raport jakiegoś znajomych znajomego fana, które każdy hejter z przyjemnością podważy. Oni tylko i wyłącznie unikają prasy. I będa to robić jak długo sie da (o ile nie wpadną jakoś przypadkiem bo gdy są razem to tracą poczucie gdzie są Razz lub zdecydują sie np na wspólne mieszkanie).

No ale z drugiej strony, co ja tam wiem Razz
Wiem za to, że czeka nas 11 sezon niedługo (oby) wiec jeszcze dużo zawirowań z tym dwojgiem będzie, "ku ciesze" fandomu, który niedługo kompletnie przez nich zbzikuje Razz Tak sobie teraz pomyślałam, że oni sami są jak Archiwum X Wink

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Czw Kwi 28, 2016 14:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama







Czw Kwi 28, 2016 14:02
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 113, 114, 115  Następny
Strona 1 z 115

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)