Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Gillovny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114, 115  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Gillovny
Autor Wiadomość
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:

My sami kreujemy sobie rzeczywistość dotyczącą naszych idoli i ich życia prywatnego, lubimy ich idealizować ale także i hejtować, ale nigdy nie próbujemy zrozumieć, że ci ludzie prywatnie są dla nas nieosiągalni. Bo nawet gdy publikują w social mediach 24/h, to i tak nadal nie znamy prawdy o ich życiu... Możemy obejrzeć 100 zdjęć i przeczytać dziesiątki artykułów w prasie brukowej i nadal nie będziemy znać prawdy. Nie mamy pojęcia co sie dzieje w ich życiu, nie mamy nawet jak zweryfikować tego co nam pokazują publicznie, bo zawsze pokażą nam to, co chcą by zostało ukazane i zinterpretowane po ich myśli. Gdy małżeństwo Angeliny i Brada się sypało, publicznie para jednak nadal wyglądała idealnie Razz i news o rozwodzie zaszokował cały świat. Podobnie postępowało wiele innych znanych małżeństw (nawet Tea i David), ale jednocześnie w fandomie xfiles ludzie w cudowny sposób potrafią zinterpretować smutną minę Gillian na zdjęciu i stwierdzić, że tego dnia pewnie dowiedziała się, że David romansuje z 24-latką. Facepalm x 10


And I said amen.

A propos oddzielania gillovny od X Files to planuję zrobić w to lato wielki rewatch całego serialu. Dajcie znać czy ktoś też by się pisał, to może zrobimy jakiś grupowy czat czy coś takiego. Głupio, że forum trochę przymiera przez koniec serialu i WIADOMO CO.

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Nie Lip 08, 2018 20:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Lip 08, 2018 20:51
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo chętnie bo nie widziałęm serii 1-9 i filmów od 10 lat, ale wiem że czasu nie znajdę. Ledwo mi starcza czasu na nowości filmowo serialowe i XF to nie jedyny serial którego nie przypomniałem sobie. Ale jak będą dyskusje o odcinkach na forum to ja chętnie podyskutuję, bo w przypadku Gondo to komentuję pod jego opiniami i zaskakująco dużo pamietam jak się okazało, zwłaszcza z ostatnich sezonów, a żadnego odcinka nie widziałem 10 lat.

A co do tego że forum przymiera to tak było jak się serial skończył w 2002 roku, po filmie drugim kinowym i teraz została grupka mała, nie wrócił prawie nikt kto udzielał się od początku forum tego, bo wiadomo że nie każdy ma czas tak jak ja by sie na forum udzielać, ale ja wciąż będę. Co prawda nie w tym temacie, ale jak pojawi się nowy film, sztuka czy serial z Anderson to zapewne coś napiszę, nawet jak tylko ja tutaj będę ogladał nowe filmy i seriale z Anderson. Po prostu oglądałem do tej pory wszystko z Anderson i tak zostanie już na zawsze:-) Co do Davida to nie wiem, ale on tak mało gra, że dla mnie to obecnie bardziej aktor na emeryturze. A jak pojawią się jakieś inne seriale Cartera lub innych twórców XF to też pewnie napiszę.

Co do sztuki teatralnej "Wszystko o Ewie" to jestem pewien że nie pojadę i nie obejrzę. Chyba że w polskich kinach się pojawi jak Tramwaj zwany Pożądaniem, albo jakaś wersja będzie dostępna w internecie tak jak z Tramwajem było. Choć paradoksalnie ze wszystkich ról Anderson to na tą sztukę teatralną "Wszystko o Ewie" najbardziej czekam. Szkoda że to nie film albo miniserial dla BBC, bo wtedy bym obejrzał na 100%. A tak to tylko będę zazdrościł tym co obejrzą sztukęSmile
Nie Lip 08, 2018 22:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
HighlyClassifiedLie napisał:

A propos oddzielania gillovny od X Files to planuję zrobić w to lato wielki rewatch całego serialu. Dajcie znać czy ktoś też by się pisał, to może zrobimy jakiś grupowy czat czy coś takiego. Głupio, że forum trochę przymiera przez koniec serialu i WIADOMO CO.


Jak dam radę to coś obejrzę, bo oprócz kawałka 7 serii i nowych serii to reszty nie widziałam już nie wiem ile lat i w sumie mało co pamiętam.
Czw Lip 12, 2018 22:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Z maratonami (przy serialu z ponad 200 odcinkami) jest taki problem, że nie ma na nie czasu Razz A nie wiem czy miałabym na tyle silną wolę, by oglądać np. tylko 2 odcinki dziennie, bo z przyjemnością obejrzałabym ich z 10... Very Happy A wtedy kto za mnie będzie pracował Very Happy

Ale także faktem jest to, że już od ponad 2 lat taki maraton planuję.... *facepalm* Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Pon Lip 16, 2018 11:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Dwa lata temu przez wakacje obejrzałam wszystko Very Happy

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Czw Lip 19, 2018 18:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SpookyDanaMulder
Man Without Face
Man Without Face


Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Universe...

Post Odpowiedz z cytatem
"Goodbye Mr Duchovny" Sad((
Czw Lip 19, 2018 19:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Jak tak policzyć to jest szóste ich pożegnanie, ale takie gdy myślą że nie zobaczą się, podobnie było po 7, 8, 9 serii, filmie drugim i 10 serii. Fani pewnie co niektórzy, zwłaszcza ci o których inteligencji nie mam najlepszego zdania przez tekst "pan Duchovny" myślą, że tak mówili do siebie od 1993 roku, po nazwisku jak ich postaci, że bardzo oficjalnie się do siebie zwracali. Nie zdziwi mnie jeśli wiele osób tak myśleć nagle zacznie:-D

A tak całkowicie na serio to ładne pożegnanie:-)
Czw Lip 19, 2018 20:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
E tam, najlepsze bylo Davida " See you on campus" Razz

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Czw Lip 19, 2018 21:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Nie rozumiem rozpaczy nad tym video Razz

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Czw Lip 19, 2018 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Oglądaliście panel?

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Nie Sie 26, 2018 08:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Oglądaliście panel?


Kawalek. Resztę wiem z tumblra. David był trochę sztywny i nie chciał się wkręcać w fuckery jak Gillian Very Happy.
Nie chciał mówić o relacjach z Gillian, mówiąc że to prywatna sprawa, ale tym tylko się zdradzil.
Oczywiście musiał wziąć ze sobą MP Rolling Eyes...
A sam comicon musiał być poprzedzony sesją na plaży. Znowu w wykonaniu slynnej już polskiej agencji.

Poza tym jakieś nowości gillovny prócz filmiku z sesji dla Entertainment?

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Nie Sie 26, 2018 10:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Obejrzałem cały i spoko był, poza wkurzajacymi mnie jak zwykle niektórymi fanami. Fan nie tyle pytał o ich relacje co próbował nieudolnie pytać o relacje aktorów a niby o MSR i to Davida widać że wkurzyło, ale próbował odpowiedzieć z żartem. Choć widać że myślami gdzie indziej jest DD cały program, albo nie w sosie. Choć czasami żartuje.

A zabawne ze to on ma dobra wiedze z xf, a tutaj ona go zaskoczyla pytaniem o irresistible z 2 serii, donie pfastera. Pewnie udawał, że nie pamięta. A to pytanie niby o MSR to aż rzuca sie w uszy, że chodzi o relacje aktorów co nawet DD komentuje ostro, że dobija go to pytanie.

Ale gdyby tego malo to później pada pytanie kto w seksie rządził, M czy S. No i maja takie miny jakby chcieli uciec. I zaskoczyło mnie że to Anderson próbuje rozluźnić sytuacje i w umiejetny sposób ucina temat, a David milczy. Z jednej strony to pokazuje dlaczego ja nie cierpie fandomu, bo zadają zawsze te same pytania i żenująco głupie, a z drugiej brakowało tutaj rozluźnionego Davida i jego poczucia humoru bo on lubi takie żarty jak wiadomo choćby z blopersów czy innych spotkań z fanami.

A ta zapowiedź piosenki o przejściach z xfanami (świetna!) idealnie oddaje moje uczucia do xfandomu:-D

https://www.youtube.com/watch?v=Y-jiSQ6vhiQ&t=100s
Nie Sie 26, 2018 17:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Czytając Michał Twój komentarz może jednak sie przekonam i obejrzę Panel, bo jak wczoraj przeczytałam o tych pytaniach, to chyba poczułam zażenowanie porównywalne z tym co poczuł David. Było tyle ciekawych rzeczy o które można było ich zapytać, tyle ciekawych odcinków 11 sezonu ale jak zwykle debili dopuszczono do mikrofonu.

Czytałam relację dziewczyny, która tam była i podobno Davidowi wyraźnie siadł humor właśnie po tych pytaniach. To tak jak dwa lata temu Gillian siadł humor gdy usłyszała pytanie dot. pizzy :facepalm:

Aczkolwiek zauważcie, oni się zawsze fajnie uzupełniają. Jak jedno ma słabszy dzień, to drugie nadrabia Wink

A co do fandomu, to niestety fandom xfiles już sięgnął dna i ja praktycznie odseparowałam się już od tego, jedynie czytam wybrane blogi na tumbrze, którą są daleko od tego syfu a tak poza tym to nic, więc nawet wiele rzeczy i info do mnie nie dochodzi, ale nie da się inaczej.
A ta nienawiść względem Davida sięgnęła już granic absurdu.

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Pon Sie 27, 2018 08:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
Obejrzałem cały i spoko był, poza wkurzajacymi mnie jak zwykle niektórymi fanami. Fan nie tyle pytał o ich relacje co próbował nieudolnie pytać o relacje aktorów a niby o MSR i to Davida widać że wkurzyło, ale próbował odpowiedzieć z żartem. Choć widać że myślami gdzie indziej jest DD cały program, albo nie w sosie. Choć czasami żartuje.



No własnie. Oni są ofiarami MSR i to bardzo rzutuje na ich relacje z fandomem gillovny. Spodziewałam się takich pytań i reakcja DD nie dziwi oczywiście. Wychodzi na to, że fani i D&G nie mają o czym innym rozmawiać. Zawsze jest tylko jeden temat :MSR i seks Very Happy
Serio dziwię, się że oni jeszcze chcą chodzić na comicony.

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Pon Sie 27, 2018 10:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Reszta pytań była spoko, nie była żenująca przynajmniej, ale jak myślałem te pytania zadają dziewczyny, i jeszcze w tak poważnym tonie, nie pół żartem pół serio. Ja w ogóle to się cieszę że fandom się rozrasta i zbiera nowych widzów, ale coś w tym jest co niektórzy mówią, że shipperzy zabijają xfiles - oczywiście ci skrajni a nie my tutaj. Oglądałem z rok temu jakiś filmik o fanach, czy dwa lata temu i byłem zaskoczony bo same laski i tylko jeden temat MSR, jakby to był najważniejszy element serialu. Z programu wynika że ich nic nie interesuje więcej w serialu, tylko seks, zwłaszcza xfanki młodsze ode mnie.

A co do DD to może też tak po prostu z jakiś osobistych powodów był nie w sosie i te dwa pytania przelały czarę goryczy i całkowicie się odciął. A może przemęczony jest, bo dużo w tym roku miał wywiadów, plus koncerty, kręcenie serialu, promocja serialu przez Davida, i facet zmęczony zwyczajnie jest tym wszystkim plus spotkaniami z fanami, bo to któreś już z rzędu, a będzie jeszcze jedno we wrześniu, prawda? Facet miał zawsze dobrą chemię na spotkaniach z fanami, nie pamiętam go tak odciętego od fanów jak tutaj, jakby nie chciał tam być. A nie oglądałem tylko tego jednego z tego rokuu gdzie był z resztą aktorów, a GA nie było.

Pytanie o seks M i S, kto rządzi w łóżku to poniżej pasa, ale David lubi takie poczucie humoru (z blopersów wynika że cała ekipa uwielbia humor poniżej pasa) i gdyby był w humorze dobrym to pewnie odpowiedziałby coś w stylu "domyślcie się, macie wyobraźnię". Ale nawet prowadzącego wkurzyło bo powiedział coś w stylu "ludzie przestańcie, to nie fanfik".

Ale mnie zastanawia Anderson czy ona grała dobry humor, czy rzeczywiście była w dobrym humorze, i tego pewnie nie dowiemy się.
Pon Sie 27, 2018 12:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
O ekstremalnych skipperach chyba już powiedzieliśmy wystarczająco na tym forum Wink
Ale przypomniał mi się comic con z tylko Davidem, nie pamiętam kiedy dokładnie to było (chyba na wiosnę?) i Panelu nie oglądałam, jedynie czytałam relacje, ale prowadziła go dziewczyna, która była także wielką fanką Gillian, mega shipperką (a potem także okazało się hejterką Davida). No i chyba z 3 razy, na różne sposoby, próbowała wyciągnąć z Davida odpowiedź na pytania dotyczące "brakującego pocałunku w 11 sezonie". Aż on sam się zdenerwował i zasugerował, że jest wiele innych rzeczy o których zapewne cała sala chciałaby się dowiedzieć, czy coś takiego...
A do tego później napisała na swoim twitterze, że David nie chciał rozmawiać o MSR :facepalmX10: co oczywiście wywołało kolejną burzę w fandomie. Ta dziewczyna to była masakra ale była także przykładem takiego ekstremalnego shippera, który z bycia XPhilem chyba nie ma nic wspólnego.


Cytat:
Ale mnie zastanawia Anderson czy ona grała dobry humor, czy rzeczywiście była w dobrym humorze, i tego pewnie nie dowiemy się.

Akurat jeśli chodzi o Gillian, one nie kryje emocji, jak jest w złym humorze, od razu to po niej widać, itd. Przecież pamiętasz że choćby dwa lata temu w Chicago do końca nie była sobą i nie miała ochoty rozmawiać. Ale to jest też całkowicie naturalne. Czasami wystarczy drobnostka by nam popsuła humor, czasami głupie pytanie lub tysiące innych rzeczy. David i Gillian są tylko ludźmi, ale wielu fanom wydaje się, że małpami w zoo. Dwa lata temu przecież hejt poleciał na nią, że nie sprawiała wrażenia jakby chciała tam być i popsuła Panel. Niektórym także nie podobała się na Panelu w Nowym Jorku rok temu. To teraz oberwał David Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Sie 29, 2018 09:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to jest wszystko kwestia tego, że ludzie mieli gdzieś z tyłu głowy nadzieję (do której się pewnie nawet przed sobą nie przyznawali), że cc na dwudziestopięciolecie będzie chociaż trochę taki jak ten na dwudziestolecie.

2013 rok niestety się nie powtórzył i nigdy nie powtórzy. Także ludzie będą narzekać na każdą krzywą minę Davida czy Gillian, bo "to już nie jest to samo co kiedyś". No nie jest.
Wiecie, kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów Wink

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Pią Sie 31, 2018 16:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was oglądał wczorajszy Panel? Warto poświęcić godzinkę? Jak myślicie?

Widziałam tylko to:
https://twitter.com/DSStellaGibson/status/1056286859846971392
I umarłam Razz Bow

A i czytałam opinie, że oboje zachowywali się trochę jak w erze sprzed 2016 roku... Think

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Nie Paź 28, 2018 11:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Jeszcze całości nie ogladalam, ale wygląda na to że faktycznie dużo się zmieniło . Byli bardzo wyluzowani, a stara, dobra Gillian powróciła. Czyżby stalkowanie ustało i wrzucili na luz?

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Nie Paź 28, 2018 18:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Jutro pewnie obejrzę, ale może to bierze się stąd, że poczytali komentarze jakie były po ostatnim ich wspólnym występie gdzie dostało się zwłaszcza Duchovnemu i postanowili dać fandomowi to czego fani chcieli skoro to ich ostatni występ ( ja w to do końca nie wierzę).

Choć moim zdaniem przy ich poprzednim wspólnym występie nie uważam by Gillian Anderson zachowywała się nie tak jak stara dobra Anderson, była w lepszym humorze jak David Duchovny.
Pon Paź 29, 2018 00:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Paź 29, 2018 00:17
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114, 115  Następny
Strona 112 z 115

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)