Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Newsy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Newsy
Autor Wiadomość
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc dziwię się, że to w ogóle podlega dyskusji, bo jestem przekonana, że to był koniec i więcej nie będzie. Do tego, stopnia że będę zawiedziona jeżeli FOX będzie próbował to ciągnąć na siłę. Formuła serialu się wyczerpała, zakończenie było satysfakcjonujące (w pewien sposób), a Gillian jest bardzo... ostentacyjna w tym, że więcej nie zagra. Ja naprawdę wolę myśleć o moim ulubionym serialu w takiej formie w jakiej już go mam, niż czekać X lat na to żeby David i Gillian na wózkach inwalidzkich próbowali rozwiązać kolejne wątki, które Carter zaplątał Razz Lol.

Chodzi mi o to, że nie ma już sensu plątać bardziej niż już jest naplątane.

Tak sobie ostatnie pomyślałam, że fajnie by było gdyby Carter i ekipa spróbowali napisać książkę. Taką porządną, kanoniczną powieść, w której byłoby miejsce na wszystko... Bo szczerze mówiąc, według mnie, formuła mini serialu tutaj zawodzi. Po prostu jest za mało miejsca, a oni nie potrafią (albo nie chcą) napisać spójnej historii, która by się w takim formacie zamknęła.

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 16, 2018 06:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 16, 2018 06:57
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:

Kasia jaką atmosferę Anderson tworzy złą wokół serialu? Chodzi Ci o tą odp. na tweeta od Ausiello do niej co do 12 serii na który odpisała "Well Michael, the truth is... after exit of 77% of viewership." czy o ten konwent na którym nie będzie z powodu zdjęć do filmu? A może się stało coś o czym nie wiem?

W ogóle to kiedy ona nie mieszała fanom w głowach. Podobnie było zaraz po 10 serii, gdy mówiła, że koniec, nie chce jej się, stara jest, ma dość, nawet jak już negocjacje trwały co do 11 serii, co FOX potwierdził, a fani woleli jej wierzyć w to co mówiła. Ciekaw jestem jak będzie zachowywała się na tym konwencie archiwowym co ma być za kilka m-cy, bodaj we wrześniu jak mnie pamięć nie myli:-)

Ona miesza potwornie, zohydzała atmosferę nie raz i nawet gdy jej broniłam za ten okres negocjacji o sezon 11 to naprawdę przegina. W ogóle gdzie tu profesjonalizm tak jechać na swój serial?
Moim zdaniem już dawno straciła wiarygodność przez to i jeśli ludzie jej nie wierzą, nikogo to nie powinno dziwić...

Jej tweet komentujący artykuł Ausiello był głupi a rozpętał znowu jakąś dziką wojnę. Niektórzy tez siedli na samej Gillian, i niezależnie co tam chcą od niej, sama się prosiła o to, bo tweet był absolutnie nie potrzebny.

Jeżeli FOX nie skasował serialu, a wcześniej już deklarował, że bez Gillian nie będą kontynuować, a ta sama wszędzie gdzie się dało krzyczała jak bardzo ma dosyć xfiles, to naprawdę w którym miejscu Ausiello nie miał racji? Gdyby 11 sezon miał 10 milionowa widownię, Fox i tak by zawiesił serial i nadal Gillian odejście byłoby powodem. Odnośnie oglądalności możemy sobie dyskutować ale o ile FOX nie udostępni ile serial rzeczywiście zarobił, to możemy się tylko domyślać.

Nie wiem w którym momencie tak to Gillian uraziło, skoro chciała być usłyszana, to chyba takiego oczekiwała efektu, czyż nie? Rolling Eyes Aż momentami mam wątpliwości czy ostatnie 2 lata czegokolwiek jej nauczyły, że cokolwiek robi lub mówi; w prasie czy na twitterze, może wrócić i ugryźć ją w tyłek.

michal napisał:
Mnie dziwi to, że po wypowiedzi oficjalnej z FOX Carter milczy albo mnie coś ominęło i przegapiłem wywiady z nim z ostatnich godzin.
A co on może powiedzieć? Razz Czy w ogóle decyzja FOXa kogokolwiek zaskoczyła? Pomijając fakt, że jak zwykle część tego fandomu kompletnie nie używa mózgów i wg nich serial skasowali LOL Myślę zaskoczeniem by było gdyby np ogłosili że robią spin offa lub chcą zacząć rozmowy o ciąg dalszy bez Gillian. A jak nawet dziennikarze oczekiwali kasacji/zawieszenia to w sumie na co im Carter. Może za kilka miesięcy ktoś go zapyta i wtedy zobaczymy. W tym momencie Gillian taką niezdrową atmosferę wprowadziła wokół tego, że lepiej odczekać z rok...



HighlyClassifiedLie napisał:

Tak sobie ostatnie pomyślałam, że fajnie by było gdyby Carter i ekipa spróbowali napisać książkę. Taką porządną, kanoniczną powieść, w której byłoby miejsce na wszystko... Bo szczerze mówiąc, według mnie, formuła mini serialu tutaj zawodzi. Po prostu jest za mało miejsca, a oni nie potrafią (albo nie chcą) napisać spójnej historii, która by się w takim formacie zamknęła.

Oj, ja często o tym myślę. To byłoby świetnym zastąpieniem serialu, (bo komiksy są blee i nigdy żadnego nie czytałam i nie przeczytam), a przy książce można by naprawdę ładnie pozamykać, tudzież pociągnąć dalej, wątki mitologiczne ale i dać nam więcej M i S.

I żeby tak zacząć od na przykład okresu IWTB, rozwinąć 10 sezon.... O, już mnie wyobraźnia ponosi Very Happy

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Maj 16, 2018 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja już w ogóle nie czytam tego co mówi Gillian, bo za każdym razem jak otwiera usta to szlag mnie trafia... Ja rozumiem, że ona już nie chce i ma dość, ale czy to naprawdę oznacza konieczność zohydzania serialu innym? Mam jakieś przykre wrażenie, że ona od jakiegoś czasu realizuje plan zrównania tego fandomu z ziemią... Zostało niewiele osób, a i one się za moment pozagryzają. Ta atmosfera jest nie do zniesienia...

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 16, 2018 10:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TMT24
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 344

Post Odpowiedz z cytatem
FOX się zabezpiecza tym zawieszeniem Archiwum, ale realnie patrząc, nie wydaje mi się, że jeszcze uda się coś zrobić więcej. Przynajmniej nie w takiej postaci jak mieliśmy dotychczas. Osobiście dalej mam żal do CC za zakończenie 11 serii, więc nie czekam z utęsknieniem za nową, bo obawiam się, co mogłabym zobaczyć. Poza tym, im dłużej miałaby być odwlekana decyzja o kolejnym sezonie, tym gorzej, bo nie oszukujmy się, ani Gillian ani David nie są coraz młodsi, co było już mocno podkreślane w 11 serii, że M i S nie są już tą dwójką młodych agentów. Także na chwilę obecną to zawieszenie daje odetchnąć.

Co do atmosfery wprowadzanej przez Gillian, to ja to widzę tak, że ona reaguje w taki sposób zawsze wtedy, gdy ktoś wcześniej o niej wspomni odnośnie kręcenia nowych odcinków. Może ona to już trochę traktuje jako takie zaczepki i dlatego reaguje tak, a nie inaczej. Bo sama często tweetowała w pozytywnym sensie odnośnie Archiwum, a na normalnym gruncie, gdy wokół kręcenia nie działo się nic wielkiego, to nieraz w wywiadach wypowiadała się też pozytywnie. Moim zdaniem ona tak reaguje tylko w odniesieniu do pytań czy sugestii, których intencje nie do końca są jasne do odczytania albo są na tyle częste w krótkim okresie czasu, że stają się dla niej zwyczajnie męczące.

Fandom natomiast sam się nakręca byle czym, więc wyolbrzymionymi reakcjami, które z niego pochodzą, w ogóle się nie przejmuję. Tam nawet nie trzeba wrzucać trolla internetowego, żeby rozgorzała dyskusja. Byle głupota potrafi doprowadzić do g... burzy, więc nie dziwię się, że coraz więcej osób stamtąd ucieka.
Sro Maj 16, 2018 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
HighlyClassifiedLie napisał:
Szczerze mówiąc dziwię się, że to w ogóle podlega dyskusji, bo jestem przekonana, że to był koniec i więcej nie będzie. Do tego, stopnia że będę zawiedziona jeżeli FOX będzie próbował to ciągnąć na siłę.

Tak sobie ostatnie pomyślałam, że fajnie by było gdyby Carter i ekipa spróbowali napisać książkę. Taką porządną, kanoniczną powieść, w której byłoby miejsce na wszystko... Bo szczerze mówiąc, według mnie, formuła mini serialu tutaj zawodzi. Po prostu jest za mało miejsca, a oni nie potrafią (albo nie chcą) napisać spójnej historii, która by się w takim formacie zamknęła.


Ja będę zaskoczony jak FOX za kilka lat jednak nie będzie próbował zrobić XF z M i S, albo bez nich, że XF nie wróci w jakiejś formie bo to FOX, stacja która nie ma hitu i ciągnie swoje stare hity, które kojarzą się ze stacją bez końca jak Prison Break, 24 godziny, XFiles. A jak ostatnio przeczytałem to okazało się że nowe Prison Break miało nawet mniejszą oglądalność jak nowe XF i mimo tego potwierdzili w FOX że będzie kolejny powrót. A powodem tego jak mała jest oglądalność to jest "wina" 10 serii, bo wiadomo jak wielu było rozczarowanych 10 sezonem i już nie wrócili na 11 sezon, nawet teraz mimo pozytywnych opinii tych co obejrzeli całość które napewno dotarły do tych co serii 11 nie obejrzeli, a innym powodem jest nieszczęsny dialog CSMa w 11x01 po którym kolejna część widzów odpadła. A wiadomo że serial oglądają głównie shipperzy obecnie a gdy "dziecko shipperyzmu" czyli Williama im zabrano, zniszczono zakończenie 8 serii, to się obrazili na serial i Cartera i kolejni odpadli i doskonale ich rozumiem. Choć ja uważam że ojcem nie jest CSM, ani Mulder, tylko eksperyment, jak Emily. I to jest pewnie powód że wiele osób nie chce 12 serii, bo się obawiają że wymyśli coś bardziej szalonego Carter jak "ojcostwo" CSMa, np strata kolejnego dziecka tym razem w czasie porodu.

Co do książki to ja bym chętnie przeczytał ten scenariusz trzeciego filmu, który miał być wielkim filmem i chyba finałem całości, bo nie ma szans na powstanie filmu jeśli do tej pory nie powstał. Mógłby scenariusz trzeciej kinówki Carter przerobić na powieść.

Napisałaś że formuła miniserialu zawodzi, i domyślam sie że chodzi Ci o mitologię, prawda? Bo z resztą wątków, odcinków to nie ma wrażenia pośpiechu, przeładowania. Nie licząc mitologii w 11x01 i 11x10 to w reszcie odcinków dzięki większej ilości odcinków jest czas na rozwój wątków, relacji, nie ma wrażenia pośpiechu i ładowania kilku wątków na kilka odcinków do jednego jak było w 10 serii. Było wiadome że mitologia się nie uda (nie licząc Ghouli) co udowodniła 10 seria czyli znowu wpakowali fabułę 90minutową do 40 minut. O wiele lepiej byłoby jakby zrobili dwa 2partery z MS III i IV czyli 11x01 i 11x02 - MS III oraz MS IV czyli 11x09 i 11x10, i zdziwiony byłem, że tak Cater nie zrobił, ale czytałem za emisji 11 serii wywiad z nim gdzie mówi, że nawet przy 10 odcinkach nie ma szans na 2partery, a tym bardziej na 3partery, jedynie przy 20 odcinkach.


TMT24 napisał:
Poza tym, im dłużej miałaby być odwlekana decyzja o kolejnym sezonie, tym gorzej, bo nie oszukujmy się, ani Gillian ani David nie są coraz młodsi, co było już mocno podkreślane w 11 serii, że M i S nie są już tą dwójką młodych agentów. Także na chwilę obecną to zawieszenie daje odetchnąć


A co do wieku aktorów to dobrze się trzymają. Zresztą DD mówił w ostatnich dwóch latach coś takiego, że może przez 5, 6 lat grać jeszcze Foxa Muldera jak mnie pamięć nie myli, a Anderson od niego sporo młodsza.



kate_brave napisał:

Ona miesza potwornie, zohydzała atmosferę nie raz i nawet gdy jej broniłam za ten okres negocjacji o sezon 11 to naprawdę przegina. W ogóle gdzie tu profesjonalizm tak jechać na swój serial?
Moim zdaniem już dawno straciła wiarygodność przez to i jeśli ludzie jej nie wierzą, nikogo to nie powinno dziwić...

Jej tweet komentujący artykuł Ausiello był głupi a rozpętał znowu jakąś dziką wojnę. Niektórzy tez siedli na samej Gillian, i niezależnie co tam chcą od niej, sama się prosiła o to, bo tweet był absolutnie nie potrzebny.

Jeżeli FOX nie skasował serialu, a wcześniej już deklarował, że bez Gillian nie będą kontynuować, a ta sama wszędzie gdzie się dało krzyczała jak bardzo ma dosyć xfiles, to naprawdę w którym miejscu Ausiello nie miał racji? Gdyby 11 sezon miał 10 milionowa widownię, Fox i tak by zawiesił serial i nadal Gillian odejście byłoby powodem. Odnośnie oglądalności możemy sobie dyskutować ale o ile FOX nie udostępni ile serial rzeczywiście zarobił, to możemy się tylko domyślać.

Nie wiem w którym momencie tak to Gillian uraziło, skoro chciała być usłyszana, to chyba takiego oczekiwała efektu, czyż nie? Rolling Eyes Aż momentami mam wątpliwości czy ostatnie 2 lata czegokolwiek jej nauczyły, że cokolwiek robi lub mówi; w prasie czy na twitterze, może wrócić i ugryźć ją w tyłek.


Ja chyba jestem jakiś dziwny, bo ja w tej odpowiedzi nie widzę nic dziwnego i złośliwego w takim stopniu, że aż popsuło by to atmosferę wokół serialu tylko szczerą odpowiedź i powiedzenie prawdy, że "no wiesz, 77% widzów przestało oglądać". Stwierdziła fakt, co wiadomo i co w tym jest dziwnego, wkurzającego? Jak dla mnie to fandom przesadza i to mocno.

Ale ja nawet w przeszłości jak były negocjacje co do 11 serii, a twierdziła, że nic nie wie, a FOX mówił, że trwają, to bardziej odbierałem to na zasadzie polityki negocjacyjnej niż dokopania fanom, mieszania im w głowach. Ale też inna sprawa, że ja jestem od dawna przyzwyczajony co do tego, że nie tylko niej, ale w ogóle aktorom nie warto wierzyć w to co mówią o swoich filmach, serialach. Najlepszym przykładem dla mnie jest Craig, który mówił po ostatnim Bondzie, że prędzej sobie żyły podetnie czy coś w tym stylu jak zagra jeszcze agenta brytyjskiego wywiadu,a ja mu nie wierzyłem, bo ważniejsze jest to co mówi Broccoli. No i miałem rację, bo wiadomo że zagra w jeszcze jednym filmie.

Jakoś nie widzę złej atmosfery płynącej ze strony Anderson w stosunku do xfanów, do serialu, może też dlatego, bo było wiele sytuacji za emisji 11 gdy pokazywała jak dobrze się bawiła na planie, wysyłając filmiki, itd. A to jej ciągłe mówienie o zakończeniu XF to ja obwiniam tak samo dziennikarzy, którzy maglowali ten temat przy każdej możliwej okazji, nawet na spotkaniu z fanami całej ekipy w połowie zdjęć do 11 serii, gdy mówiła już coś takiego jak jej dziennikarze spokoju nie dawali, że "co ma więcej dodać? czemu są zaskoczeni?", a dziennikarze męczyli ją dalej. Ja bym nie wytrzymał i powiedział na jej miejscu tak "kur...., ludzie powiedziałem że odchodzę, ile razy mam to powtarzać i temat jest skończony, ok?" W sumie to się dziwię że nie klnęła bo potrafi zaklnąć w programach jak coś ją wkurzy mocno a jeśli tak jak napisała TMT24 ciągle i ciągle zadają jedno i to samo pytanie, to każdy ma prawo się wkurzyć.

A tak już na marginesie to wczoraj się dowiedziałem że sporo fanów, a raczej fanek Anderson, ale takich hardocorowych nie cierpi XF i może o to chodzi, podlizuje się swoim fankom? Chiałbym doczekać dla własnej satysfakcji sytuacji gdyby powstała 12 seria, Anderson dała się namówić i jak by wtedy jej fanki na to zareagowały. Chyba ze wściekłości zaczęły by ją wyzywać, że sprzedała się dla kasy, dlaczego wróciła skoro tak źle jej postać potraktowano w serialu (plus podobno wierzą że ona spędziła 11 lat na planie XF jak za karę, źle jej tam było - takim laskom zakręconym wysłałbym bloopery z serii 1-11). Dziwię się że jej hardocorowe fanki nie mają nic przeciwko np. Fall w którym to serialu przecież dzieje się krzywda kobietom, czy Straightheads, ale pewnei dlatego, że gra w serialu i filmie kobietę, która owija sobie facetów wokół palca, robi co chce, i potrafi się odgryźć. A moim zdaniem ona wraca do XF z kilku powodów, jak sama mówi dla fanów, co powiedziała też w przypadku 11 serii, że wróciła bo uważa że fani nie byli zadowoleni z 10 serii, ale też z powodu przyjaźni z Carterem oraz Duchovnym i oczywiście dla kasy.

Tak przy okazji to pamiętam jak pierwszy raz pojawiła się informacja że odchodzi i napisałem długi post na jakiejś tam stronie polskiej, że nie warto jej wierzyć, wazniejsze co powie FOX, dość długi post dlaczego tak myślę, a jedna laska o bardzo ostrym i prowokującym tonie wypowiedzi napisała mi, żebym się nie rozpisywał bo to jest pewne, teraz jest inna sytuacja po tym co się dzieje w gównianym serialu jakim jest XF. W domyśle chodziło o dialog CSMa o Williamie czyli gwałt medyczny na jej postaci, tak jakby wcześniej Scully nie ingerowano w jej ciało, to taki serial, gdzie wiele gwałtów medycznych było na kobietach i facetach i nie mówię że dobrze albo źle tylko stwierdzam fakt. No i dlatego na pewno nie wróci na 12 sezon więc lepiej bym nie rozpisywał się. Jeśli w internecie nic nie ginie, a ja jestem pamiętliwy, żadne komentarze to choćby dla własnej satysfakcji chciałbym by zgodziła się na 12 sezon za 2, 3 lata i znalazł tą złośliwą w tonie odp. pod moim postem na którą nie odpisałem. Od kilku lat przyjąłem zasadę nie odpisywać nikomu kto ma zaczepny ton, którym chce wywołać kłótnie, bo zawsze się kończyło tym, że nawet jak miło odpisuje że urywa prowokująca strona dyskusję jak jest nie po jej/jego myśli tekstem "nie znasz się, ja mam rację, Ty nie, nie ma sensu dyskutować". Na koniec wychodzi, że to ja zacząłem dyskusję w prowokującym tonie:-D

Takich osób nieważne jaka płeć najbardziej nie cierpię, wkur.... mnie mówiąc wprost i uznałem kilka lat temu po jednej z takich rozmów że nie ma sensu i olewam całkowicie osoby z takim atakującym stylem w komentarzach, prowokującym. Trochę odbiegłem od tematu, bo chciałem napisać, że jakby zgodziła się GA to znajdę ten post w którym napisała laska że mylę się, a w internecie nic nie ginie i odpisał "kto miał rację 3 lata temu? JA". Nie mogę się takiej sytuacji doczekać, by odgryźć się tej lasce, więc choćby tylko dla mojego ego Anderson niech się zgodzi na nowy sezon;-D


Ostatnio zmieniony przez michal dnia Sro Maj 16, 2018 16:53, w całości zmieniany 2 razy
Sro Maj 16, 2018 12:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HighlyClassifiedLie
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1242
Skąd: Warszawa

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, jest bardzo dużo dziewczyn, które twierdzą, że Archiwum niszczy Gillian karierę, że Chris i David ją na siłę zmuszają do grania w serialu, że to jest kierat, z kotergo ona się wyzwala etc... Szkoda czasu, bo to są idotki, zresztą w większości hardcorowe gorgany Razz Nie sądzę żeby Gillian o nich w ogóle myślała jak coś mówi.

Zabawne, że w większości przypadków bycie gorganem łączy się z ubytkiem zawartości czaszki Razz

_________________
Mulder, the truth is out there but so are lies.
Sro Maj 16, 2018 14:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:

Ja będę zaskoczony jak FOX za kilka lat jednak nie będzie próbował zrobić XF z M i S, albo bez nich, że XF nie wróci w jakiejś formie bo to FOX, stacja która nie ma hitu i ciągnie swoje stare hity, które kojarzą się ze stacją bez końca jak Prison Break, 24 godziny, XFiles. A jak ostatnio przeczytałem to okazało się że nowe Prison Break miało nawet mniejszą oglądalność jak nowe XF i mimo tego potwierdzili w FOX że będzie kolejny powrót.

No widzsz, czyli jednak dla FOXa nie liczą się tylko liczby z oglądalności. A przecież Prison Break marką ma się nijak do XFiles.
A i zgadzam się, że FOX może za jakiś czas zgłosić się do Cartera i zaproponować mu kontynuację xfiles z odmłodzoną ekipą.
Czy będą się starać kontynuować serial z M i S? Ja bardziej widze to tak, że ewentualnie znowu David z Carterem zaczną kombinować (zauważcie, oni są bardzo blisko więc nie wierzę, że w ogóle o tym nie rozmawiali od zakończenia 11 sezonu) jak tu przekonać Gillian. Perspektywa wydaje się na ten moment potwornie daleka, ale kto wie... I wtedy jesli jakimś cudem się im uda, pójdą z tym do Fox-a. Jeśli FOX odrzuci propozycję, teraz będą mieli więcej możliwości, bo będa mogli iść do innej stacji, która zamówi ciąg dalszy u Disney'a Razz

michal napisał:
A powodem tego jak mała jest oglądalność to jest "wina" 10 serii, bo wiadomo jak wielu było rozczarowanych 10 sezonem i już nie wrócili na 11 sezon, nawet teraz mimo pozytywnych opinii tych co obejrzeli całość które napewno dotarły do tych co serii 11 nie obejrzeli, a innym powodem jest nieszczęsny dialog CSMa w 11x01 po którym kolejna część widzów odpadła. A wiadomo że serial oglądają głównie shipperzy obecnie a gdy "dziecko shipperyzmu" czyli Williama im zabrano, zniszczono zakończenie 8 serii, to się obrazili na serial i Cartera i kolejni odpadli i doskonale ich rozumiem. Choć ja uważam że ojcem nie jest CSM, ani Mulder, tylko eksperyment, jak Emily. I to jest pewnie powód że wiele osób nie chce 12 serii, bo się obawiają że wymyśli coś bardziej szalonego Carter jak "ojcostwo" CSMa, np strata kolejnego dziecka tym razem w czasie porodu.

Michał nie zgodzę się z Tobą. Po pierwsze, jeśli to 10 sezonu wina, to dlaczego do końca utrzymał świetną oglądalność? Jak ludziom się coś nie podoba, po prostu przestają oglądać. Nie jest to tez wina Cartera i jego mitologii czy zakończenia MS3, gdyż to nie było tak, że oglądalność nagle spadła po tym odcinku. Widzów ubywało w odcinka na odcinek więc to bardziej wskazuje na to, że im nie przypadły du gustu. Czyżby za dużo jednak MSR było?
Moim zdaniem ciała dał FOX, ale nie możemy wiedzieć, czy brak promocji był zamierzony. A może naiwnie myśleli, że po sukcesie 10 sezonu, pomimo 2 lat przerwy publiczność sama powróci? Razz

michal napisał:

Ja chyba jestem jakiś dziwny, bo ja w tej odpowiedzi nie widzę nic dziwnego i złośliwego w takim stopniu, że aż popsuło by to atmosferę wokół serialu tylko szczerą odpowiedź i powiedzenie prawdy, że "no wiesz, 77% widzów przestało oglądać". Stwierdziła fakt, co wiadomo i co w tym jest dziwnego, wkurzającego? Jak dla mnie to fandom przesadza i to mocno.

Fandom się podzielił, bo jedni zaatakowali Gillian za tego tweeta, inni Cartera. Atmosfera zrobiła się nie do wytrzymania moim zdanime, przez te parę dni przynajmniej a najgłośniejsze były znowu hardcorove faneczki Gillian.
Z jej tweetem był taki problem, że po pierwsze jaka aktorka grająca główna rolę w produkcji informuje cały świat jaką to porażkę serial poniósł. A to trochę tak wyglądało. A po drugie MA miał rację, FOX zawiesił serial z powodu decyzji Gillian. Inaczej po prostu by go skasowali.


michal napisał:
Jakoś nie widzę złej atmosfery płynącej ze strony Anderson w stosunku do xfanów, do serialu, może też dlatego, bo było wiele sytuacji za emisji 11 gdy pokazywała jak dobrze się bawiła na planie, wysyłając filmiki, itd. A to jej ciągłe mówienie o zakończeniu XF to ja obwiniam tak samo dziennikarzy, którzy maglowali ten temat przy każdej możliwej okazji, nawet na spotkaniu z fanami całej ekipy w połowie zdjęć do 11 serii, gdy mówiła już coś takiego jak jej dziennikarze spokoju nie dawali, że "co ma więcej dodać? czemu są zaskoczeni?", a dziennikarze męczyli ją dalej. Ja bym nie wytrzymał i powiedział na jej miejscu tak "kur...., ludzie powiedziałem że odchodzę, ile razy mam to powtarzać i temat jest skończony, ok?" W sumie to się dziwię że nie klnęła bo potrafi zaklnąć w programach jak coś ją wkurzy mocno a jeśli tak jak napisała TMT24 ciągle i ciągle zadają jedno i to samo pytanie, to każdy ma prawo się wkurzyć.

Dziennikarze pytali, ponieważ dowiodła w przeszłości, że nie jest słowna i zmienia zdania, specjalnie kłamie itd. Sama doprowadziła do takie sytuacji, że jej nie wierzyli tym razem. Poza tym, mogła zachować się jak David i nie odpowiadać, a mimo wszystko cały czas o tym mówiła, nawet na swoim twitterze a do tego na pewno dziennikarze jej nie sprowokowali.
To całe jej "pożegnanie" z serialem było okropne i ciężko będzie mi o tym zapomnieć jak się zachowała Sad Takiej aroganckiej Gillian bardzo nie lubię Sad


michal napisał:
A tak już na marginesie to wczoraj się dowiedziałem że sporo fanów, a raczej fanek Anderson, ale takich hardocorowych nie cierpi XF i może o to chodzi, podlizuje się swoim fankom? Chiałbym doczekać dla własnej satysfakcji sytuacji gdyby powstała 12 seria, Anderson dała się namówić i jak by wtedy jej fanki na to zareagowały. Chyba ze wściekłości zaczęły by ją wyzywać, że sprzedała się dla kasy, dlaczego wróciła skoro tak źle jej postać potraktowano w serialu (plus podobno wierzą że ona spędziła 11 lat na planie XF jak za karę, źle jej tam było - takim laskom zakręconym wysłałbym bloopery z serii 1-11). Dziwię się że jej hardocorowe fanki nie mają nic przeciwko np. Fall w którym to serialu przecież dzieje się krzywda kobietom, czy Straightheads, ale pewnei dlatego, że gra w serialu i filmie kobietę, która owija sobie facetów wokół palca, robi co chce, i potrafi się odgryźć. A moim zdaniem ona wraca do XF z kilku powodów, jak sama mówi dla fanów, co powiedziała też w przypadku 11 serii, że wróciła bo uważa że fani nie byli zadowoleni z 10 serii, ale też z powodu przyjaźni z Carterem oraz Duchovnym i oczywiście dla kasy.

Gillian faneczki, te najgłośniejsze, są i tymi najgłupszymi Razz I cokolwiek Gillian powie i zrobi, dla nich będzie świętość. Do tego we wszystko próbują wmieszać feminizm, a wychodzi tylko fałsz.
I one nie są tak naprawdę fankami xfiles, tylko Gillian. I nie wiem czy jest ich bardzo dużo, ale potrafią robić hałas więc może się wydawać, że dużo ludzi nie chce ciągu dalszego xf. Oczywiście, prawdziwi fani także nie chcą, powodów by się nazbierało ale moim zdaniem fanki Gillian nie chcą ciągu dalszego bo Gillian nie chce. Ot co Razz Jak (jeśli) Gillian nagle znowu zmieni zdanie, one wszystkie jej przyklasną.

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Wto Maj 22, 2018 00:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Michał nie zgodzę się z Tobą. Po pierwsze, jeśli to 10 sezonu wina, to dlaczego do końca utrzymał świetną oglądalność? Jak ludziom się coś nie podoba, po prostu przestają oglądać. Nie jest to tez wina Cartera i jego mitologii czy zakończenia MS3, gdyż to nie było tak, że oglądalność nagle spadła po tym odcinku. Widzów ubywało w odcinka na odcinek więc to bardziej wskazuje na to, że im nie przypadły du gustu. Czyżby za dużo jednak MSR było?
Moim zdaniem ciała dał FOX, ale nie możemy wiedzieć, czy brak promocji był zamierzony. A może naiwnie myśleli, że po sukcesie 10 sezonu, pomimo 2 lat przerwy publiczność sama powróci? Razz


Oczywiście że dobra była oglądalność w 10 serii, ale jednak leciała widownia z każdym odcinkiem w 10 serii czyli skoro coraz mnniej widzów to coraz większa grupa odpadała z jakiś tam powódów czyli jedyny powód to rozczarowanie. Nie liczę premiery bo to było po meczu, powrót po latach, ale od 10x02 widownia spadała o milion widzów, bo jak drugi widziało 9.67 to Babilon już 7.07. W finale było 7.60, i to wciąż dużo, ale w 11 serii nawet nie doskoczyli do takiej widowni. Dlatego obstawiam rozczarowanie 10 serią, a przede wszystkim dialog CSMa w 11x01 na który część fanów się obraziła, bo widownia w 11x02 spadła prawie o 2 miliony w porównaniu z 11x01, z 5.15 na 3.95. A czytałem wiele opinii fanów, których tak zabolała 10 seria,że do teraz nie wrócili do 11 serii i nie wrócą już raczej. Innym powodem coraz mniejszej widowni co tydzień może być to że pewnie część fanów spodziewałą się większej roli Williama w 11 serii, bo tak mówili,że będzie ten wątek dominował. I może nie cała seria mitologiczna,ale bardziej na pierwszym planie a nie w tle poza paroma odcinkami gdzie jest wspomniany (nie liczę Ghouli). Z tego co czytam to dla wielu widzów większość odcinków 11 serii to są zapychacze, dla mnie akurat nie.

kate_brave napisał:
Z jej tweetem był taki problem, że po pierwsze jaka aktorka grająca główna rolę w produkcji informuje cały świat jaką to porażkę serial poniósł. A to trochę tak wyglądało. A po drugie MA miał rację, FOX zawiesił serial z powodu decyzji Gillian. Inaczej po prostu by go skasowali.


Tego nie możesz być pewna czy serial by skasowali skoro innych seriali co miały mniejszą oglądalność nie skasowali. Ja obstawiam że też byłby zawieszony jakby udział Anderson był pewien.

kate_brave napisał:
Dziennikarze pytali, ponieważ dowiodła w przeszłości, że nie jest słowna i zmienia zdania, specjalnie kłamie itd. Sama doprowadziła do takie sytuacji, że jej nie wierzyli tym razem. Poza tym, mogła zachować się jak David i nie odpowiadać, a mimo wszystko cały czas o tym mówiła, nawet na swoim twitterze a do tego na pewno dziennikarze jej nie sprowokowali.
To całe jej "pożegnanie" z serialem było okropne i ciężko będzie mi o tym zapomnieć jak się zachowała Sad Takiej aroganckiej Gillian bardzo nie lubię Sad


Ja jakoś tego nie widzę w aż tak czarnych barwach. Uważam że o wiele lepiej pożegnała się z serialem wysyłając ciągle klipy, ładne pożegnanie napisała, o wiele lepiej to zrobiła od Davida, który przy okazji serii 7 i 8 dupkował. A czy on tak milczał? wypowiadał się nie raz na temat jej odejścia zarówno jak ktoś go zapytał a też jak nikt nie zapytał, np. zamiast skupić się na odcinkach to fani ciągle wracają do jej odejścia, zręsztą nie tylko fani, ale wszyscy, tak wypowiadał sie.

Inna sprawa, że ja się w ogóle dziwię dziennikarzom że wierzą jakiemukolwiek aktorowi i aktorce bo uważam żę każdemu aktorze/celebrycie nie warto wierzyć w to co mówią o ich planach,bo prawie zawsze zmieniają zdanie po kilku latach z różnych powodów. Każdy celebryta po latach okazuje się być niesłowny i powodem jest np. kasa,przyjaźń z dawną ekipą czy niezbyt dobrze układająca się kariera i powrót do roli którą zaczęło się nienawidzić, np.Connery czy Craig czy Duchovny w okolicach 6, 7serii gdy przyznawał że gra tylko dla kasy i wiele innych okropnych rzeczy mówił i rozumiem że miało to związek z procesem też, ale jednak nie powinien.

A co do hejtu Cartera, ja sie bym zdziwił nawet jakby odcinek był dobry i nie wkurzył nawet nas,obronców Cartera,gdyby po nim nie jechali,jemu się zawsze dostaje. Tak przy okazji jestem ciekaw atmosfery na spotkaniu z fanami za niedługi czas, jak będą traktować Anderson ci co na nią jechali, czy Cartera, z okazji 25 rocznicy XF.

kate_brave napisał:
Gillian faneczki, te najgłośniejsze, są i tymi najgłupszymi Razz I cokolwiek Gillian powie i zrobi, dla nich będzie świętość. Do tego we wszystko próbują wmieszać feminizm, a wychodzi tylko fałsz.


Dlatego powtórzę, niech dla mnie Anderson za kilka lat zgodzi się na Archiwum X i odpiszę tym kilku feministkom/fankom jak pojechaly po mnie kilka mcy temu, że mylę się w niemiły sposób, że to ja miałem rację, dla mojego ego niech to zrobi:-) Ale będę miał satysfakcję, a laski chyba dostaną wścieklizny, zwłaszcza te co nienawidzą XF:-D
Wto Maj 22, 2018 17:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Michał nie zgodzę się z Tobą. Po pierwsze, jeśli to 10 sezonu wina, to dlaczego do końca utrzymał świetną oglądalność? Jak ludziom się coś nie podoba, po prostu przestają oglądać. Nie jest to tez wina Cartera i jego mitologii czy zakończenia MS3, gdyż to nie było tak, że oglądalność nagle spadła po tym odcinku. Widzów ubywało w odcinka na odcinek więc to bardziej wskazuje na to, że im nie przypadły du gustu. Czyżby za dużo jednak MSR było?
Moim zdaniem ciała dał FOX, ale nie możemy wiedzieć, czy brak promocji był zamierzony. A może naiwnie myśleli, że po sukcesie 10 sezonu, pomimo 2 lat przerwy publiczność sama powróci? Razz

Tak przedstawiała się oglądalność 11 serii:
1. 5.15 mln, 2. 3.95 mln, 3. 3.95 mln, 4. 3.87 mln, 5. 3.64 mln, 6. 3.74 mln, 7. 3.23 mln, 8. 3.46 mln, 9. 3.01 mln, 10. 3.43 mln.
Dla porównania 10 seria:
1. 16.19 mln, 2. 9.67 mln, 3. 8.37 mln, 4. 8.31 mln, 5. 7.07 mln, 6. 7.60 mln.
A tak wygląda oglądalność Prison Break ostatniej piątej serii:
1. 3.83 mln, 2. 3.18 mln, 3. 2.44 mln, 4. 2.75 mln, 5. 2.35 mln, 6. 2,37 mln, 7. 2.41mln. 8. 1.90 mln, 9. 2,30 mln.
(nie ukrywam, PB oglądałam od połowy 1 serii na pewno w duże mierze dla związku miedzy Michaelem a Sarą)

W 11 i 10 serii były duże spadki po pierwszym odcinku, w 10 serii był jeszcze jeden duży spadek między 4 a 5.
Skupiając się na samej 11 serii, duży spadek po pierwszym odcinku, sugeruje że nie przypadł ludziom do gustu. Osobiście gdyby ktoś dał mi do obejrzenia MSIII, a potem od razu MSIV, następnie zaś powiedział żebym obejrzała 2-9, to sama nie wiem czy dałabym radę Smile, a to naprawdę są dobre odcinki i w sumie to lubię każdy z nich. Nawet ten MS IV gdyby nie kwestia Williama były dla mnie dobry.
Nie sądzę, że spadki to wina MSR. Po tym jak teraz prawie obejrzałam, 7 serię (serię, która była dla mnie tak bardzo MSR) zatęskniła za 11 serią. 11 seria to MSR takie jakiego zawsze chciałam. Ale w sumie po tym, że wiemy jak wyglądał związek Muldera i Scully, iż byli ze sobą kilkanaście lat, czy MSR mógł wyglądać jeszcze tak jak w serii 1-6? Myślę, że to niemożliwe i bardzo dobrze bo to byłoby mało realne. Jak dla mnie MSR zawsze ciągnęło odcinki do góry, nawet te słabsze, a jak był doby odcinek plus MSR to z automatu był świetny.
michal napisał:
Innym powodem coraz mniejszej widowni co tydzień może być to że pewnie część fanów spodziewałą się większej roli Williama w 11 serii, bo tak mówili,że będzie ten wątek dominował. I może nie cała seria mitologiczna,ale bardziej na pierwszym planie a nie w tle poza paroma odcinkami gdzie jest wspomniany (nie liczę Ghouli). Z tego co czytam to dla wielu widzów większość odcinków 11 serii to są zapychacze, dla mnie akurat nie.


Ciekawe, przecież mitologii nigdy nie było za wiele. Chociaż zawsze lubiłam mitologię, to nie chciałabym żeby wątek Williama dominował w 11 serii, nie wiem czy udało by im się napisać aż tyle dobrych mitologicznych odcinków na poziome Ghouli. Podobno zawsze było więcej tych co lubili pojedyncze odcinki? Nigdy nie nazwałabym odcinków 2-9 zapychaczami, pomijając nawet MSR było tam parę fajnych odcinków.

michal napisał:
Ja obstawiam że też byłby zawieszony jakby udział Anderson był pewien.

Dlaczego tak uważasz?
Sro Maj 23, 2018 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Ellen napisał:
Ciekawe, przecież mitologii nigdy nie było za wiele. Chociaż zawsze lubiłam mitologię, to nie chciałabym żeby wątek Williama dominował w 11 serii, nie wiem czy udało by im się napisać aż tyle dobrych mitologicznych odcinków na poziome Ghouli. Podobno zawsze było więcej tych co lubili pojedyncze odcinki? Nigdy nie nazwałabym odcinków 2-9 zapychaczami, pomijając nawet MSR było tam parę fajnych odcinków.

michal napisał:
Ja obstawiam że też byłby zawieszony jakby udział Anderson był pewien.

Dlaczego tak uważasz?


Zacznę od drugiego pytania. Bo to serial stacji FOX czyli takiej która nie likwiduje seriali z których znana jest i nieważne jak są krytykowane i jak mają małą oglądalność (Prison Break), albo jak aktorzy odchodzą to kręcą bez nich (XF), albo spinoffy (najnowsze 24 godziny, wiadomo że jest pomysł na inny spinoof 24 godzin, nie sensacja). FOX nie odpuszcza swoim serialom z którymi się stacja kojarzy od lat. Więc pewnie byłaby sytuacja dwa lata temu po 10 serii gdy aktorka mówiła że jej się nie chce a FOX powtarzał by formułkę taką samą jak dwa lata temu - wszystko rozbija się o grafiki aktorów, w domyśle Anderson, która dużo pracuje, ma dzieci małe, mieszka w UK, itd.

Co do mitologii to miałem na myśli Williama, ale to też nie jest taka typowo mitologia, bo przecież w Ghouli są jakieś spiski rządowe lub UFO ? Nie przypomina epizod typowe 2partery? Dla mnie mitologią są przede wszystkim odcinki dotyczące prywatnego życia M i S a William się tutaj idealnie nadaje, więc niekoniecznie musiałby to być każdy odcinek jak MS III i IV, ale bliższe takiemu Ghouli czy Founders Mutation i gdyby były przez cały sezon takie odcinki to nie miałbym nic przeciwko. Zresztą chyba Kasia albo ktoś inny napisał po emisji finału, że jednak za mało tego wątku Williama było w porównaniu z tym co obiecywali. Mnie to nie przeszkadza bo wyszło dobrze, ale jednak rzeczywiście aż tak często się nie pojawiał. Mówili twórcy że będą się zajmować sprawami, a w tle będzie wątek Williama - zakładałem, że będą np. z miasta do miasta podróżować szukając Williama i rozwiązując różne sprawy przy okazji. Nie wiele więcej wątek Williama jest w 11 serii obecny w porównaniu z 10 serią, zarówno w dialogach jak i osobiście się pojawiając. W 10 serii był w Home Again i Founders Mutation a w 11 serii w trzech, nie licząc wspominania Williama w 11x08 i 11x09 tak przy okazji.
Sro Maj 23, 2018 21:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
kate_brave napisał:
Michał nie zgodzę się z Tobą. Po pierwsze, jeśli to 10 sezonu wina, to dlaczego do końca utrzymał świetną oglądalność? Jak ludziom się coś nie podoba, po prostu przestają oglądać. Nie jest to tez wina Cartera i jego mitologii czy zakończenia MS3, gdyż to nie było tak, że oglądalność nagle spadła po tym odcinku. Widzów ubywało w odcinka na odcinek więc to bardziej wskazuje na to, że im nie przypadły du gustu. Czyżby za dużo jednak MSR było?
Moim zdaniem ciała dał FOX, ale nie możemy wiedzieć, czy brak promocji był zamierzony. A może naiwnie myśleli, że po sukcesie 10 sezonu, pomimo 2 lat przerwy publiczność sama powróci? Razz


Oczywiście że dobra była oglądalność w 10 serii, ale jednak leciała widownia z każdym odcinkiem w 10 serii czyli skoro coraz mnniej widzów to coraz większa grupa odpadała z jakiś tam powódów czyli jedyny powód to rozczarowanie. Nie liczę premiery bo to było po meczu, powrót po latach, ale od 10x02 widownia spadała o milion widzów, bo jak drugi widziało 9.67 to Babilon już 7.07. W finale było 7.60, i to wciąż dużo, ale w 11 serii nawet nie doskoczyli do takiej widowni. Dlatego obstawiam rozczarowanie 10 serią, a przede wszystkim dialog CSMa w 11x01 na który część fanów się obraziła, bo widownia w 11x02 spadła prawie o 2 miliony w porównaniu z 11x01, z 5.15 na 3.95. A czytałem wiele opinii fanów, których tak zabolała 10 seria,że do teraz nie wrócili do 11 serii i nie wrócą już raczej. Innym powodem coraz mniejszej widowni co tydzień może być to że pewnie część fanów spodziewałą się większej roli Williama w 11 serii, bo tak mówili,że będzie ten wątek dominował. I może nie cała seria mitologiczna,ale bardziej na pierwszym planie a nie w tle poza paroma odcinkami gdzie jest wspomniany (nie liczę Ghouli). Z tego co czytam to dla wielu widzów większość odcinków 11 serii to są zapychacze, dla mnie akurat nie.

Jest tyle opinii ilu jest widzów, powiedzmy sobie szczerze Razz I np. to co Ty Michał czytałeś, nie przekłada się na to co ja czytałam, odnośnie 11 sezonu i tego jak wielu ludzi było zachwyconych sezonem i jeśli ktoś narzekał, to przede wszystkim odnośnie przeładowania odcinków MSR. To samo dotyczyło odc. MS3, co mnie zdumiało. Była grupka fanów na tumbrze i większa grupka głośnych fanek Gillian i "feministek" na twitterze, które wydały się oburzone ostatnimi pięcioma minutami MS3. Narobiły hałasu a taka jest prawda, że i tak oglądały serial dalej. Dodatkowo wielu z tych krzykaczy to nawet nie Amerykanie... Oglądalność, liczby które nam pokazano, dotyczą jedynie widzów oglądających serial w środę o 20 wieczorem w tv FOX (a i te dane nawet nie są 100% faktyczne). Wielu z nich nie jest nawet w social mediach...
Więc prawda jest taka, że możemy sobie gdybać i dyskutować odnośnie tego tematu bez końca, ale na ten moment jedyną jasną sprawą jest fakt, że FOX nie promował serialu, więc ich obwiniać najprędzej można. A my często przenosimy nasze indywidualne odczucia odnośnie serialu i odcinków na całą widownię, to może być bardzo mylące.
Tak jak jedna pinda na twitterze, co się któregoś dnia z nią pożarłam na twitterze, paskudna hejterka Cartera, doszła do wniosku, że Gillian tez musi go nienawidzić i dlatego nie chce robić wiecej xf, pomimo tego iż ta sama pinda jeszcze w grudniu była pewna, że Gillian i tak wróci na 12 sezon. Wystarczy, że MS 3 nie poszło po jej myśli i od razu zwrot o 180 stopni. *facepalm*



michal napisał:
kate_brave napisał:
Z jej tweetem był taki problem, że po pierwsze jaka aktorka grająca główna rolę w produkcji informuje cały świat jaką to porażkę serial poniósł. A to trochę tak wyglądało. A po drugie MA miał rację, FOX zawiesił serial z powodu decyzji Gillian. Inaczej po prostu by go skasowali.


Tego nie możesz być pewna czy serial by skasowali skoro innych seriali co miały mniejszą oglądalność nie skasowali. Ja obstawiam że też byłby zawieszony jakby udział Anderson był pewien.

No tak. Przecież sama pisałam wielokrotnie, że nie wierzę, że skasują serial. Ale mój komentarz odnosi się bardziej do faktu, że generalnie jak serial ma niską oglądalność, to jest kasowany. Fox ma trochę inną politykę w tej sprawie i nie liczby z oglądalności decydują (szkoda, że nikt Gillian tego nie powiedział Razz)

I dlatego pytam, na co było to wkładanie kija w mrowisko tweetem, kiedy z oficjalnych doniesień z FOX-a można było śmiało wywnioskować, że przyczyną zawieszenia jest m.in. jej decyzja? Jak pisałam wcześniej, chciała być usłyszana, wiec to się stało. Więc co ją gryzie? Razz

michal napisał:
kate_brave napisał:
Dziennikarze pytali, ponieważ dowiodła w przeszłości, że nie jest słowna i zmienia zdania, specjalnie kłamie itd. Sama doprowadziła do takie sytuacji, że jej nie wierzyli tym razem. Poza tym, mogła zachować się jak David i nie odpowiadać, a mimo wszystko cały czas o tym mówiła, nawet na swoim twitterze a do tego na pewno dziennikarze jej nie sprowokowali.
To całe jej "pożegnanie" z serialem było okropne i ciężko będzie mi o tym zapomnieć jak się zachowała Sad Takiej aroganckiej Gillian bardzo nie lubię Sad


Ja jakoś tego nie widzę w aż tak czarnych barwach. Uważam że o wiele lepiej pożegnała się z serialem wysyłając ciągle klipy, ładne pożegnanie napisała, o wiele lepiej to zrobiła od Davida, który przy okazji serii 7 i 8 dupkował. A czy on tak milczał? wypowiadał się nie raz na temat jej odejścia zarówno jak ktoś go zapytał a też jak nikt nie zapytał, np. zamiast skupić się na odcinkach to fani ciągle wracają do jej odejścia, zręsztą nie tylko fani, ale wszyscy, tak wypowiadał sie.

I miał rację, bo po co było psuć atmosferę tym tematem? Ale Gillian robiła to z premedytacją, a potem się dziwi, że dziennikarze wysnuwają takie a nie inne wnioski. Tego nie rozumiem. Sama narobiła bigosu, niech go teraz zje a nie wywołuje zupełnie niepotrzebne dramy.

A Gillian jest cwana i to w taki bardzo negatywny sposób. Jej tweety nie uderzały w fanów, oni nie byli celem, o nich się tylko odbijało rykoszetem. Targetem był FOX. Wbijała im szpile, bo tweet odnośnie oglądalności tym właśnie był, ale uderzając w FOX-a, niestety uderzała w całą ekipę xfiles a czym oni sobie zasłużyli? :/
A patrząc na ostatnie newsy, to wszystko wydaje się jeszcze bardziej klarowne. Spaliła za sobą mosty, w bardzo nieładny, arogancki sposób. Bo przeciez Netflix jest teraz jej nowa rodziną Rolling Eyes Nawet szef Starz wypowiadając się odnośnie Gillian odejścia z AG chyba miał do niej żal, być może za Starz-em mosty też spaliła...?
Musi mieć naprawę bardzo niezły kontrakt z Netflixem, być może ma u nich prace na wiele lat...

Problem mój w tym jest taki, że dawna Gillian by tak nie postąpiła. dawna Gillian szanowała ludzi, a przynajmniej starała się utrzymać takie pozory w social mediach. I to mnie mierzi potwornie :/
Owszem, pewnie FOX nie raz potraktował ja tak jak nie powinien i nie okazał szacunku na jaki zasługiwała, ale po co się zniża teraz do ich poziomu?

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Pią Maj 25, 2018 11:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Jest tyle opinii ilu jest widzów, powiedzmy sobie szczerze Razz I np. to co Ty Michał czytałeś, nie przekłada się na to co ja czytałam, odnośnie 11 sezonu i tego jak wielu ludzi było zachwyconych sezonem i jeśli ktoś narzekał, to przede wszystkim odnośnie przeładowania odcinków MSR.


Ale widownia spadłą z 5 milionów do trzech czyli jednak ludzie rezygnowali po MS III bo mało komu się odcinek podoba i nie tylko ze względu na zakończenie, które tylko dolało oliwy do ognia. A część widzów nie wraca przez poziom 10 serii, bo my tutaj to jesteśmy w mniejszości uważając 10 za ok sezon. Nie chcą ponownie przeżywać rozczarowania. A właśnie mój znajomy, też xfan uznał, że poczeka jak zakończy się sezon i mówiłem mu, że 11x01 słaby, ale później dobrze a finał też słaby i frustrujący, i wczoraj zaczął oglądać ale poddał się po pierwszych 15 minutach 11x01 które skomentował "co to ku...miało być? chcą pobić rekord przeskakiwania rekina co minutę" i dodał że za tydzień odcinek skończy, ale napewno nie na trzeźwo tylko po kilku piwach:-D A będzie oglądał dalej tak jak wielu fanów co wróciło po 11x01 bo zna na tyle serial, że wie tak jak my i ci co mimo narzekania oglądali dalej, bo wiedzą że to był i jest strasznie nierówny serial od zawsze, ma kilka scenarzystów którzy mają inny styl. Co tydzień nie wiadomo na jakim poziomie odcinek się dostanie - chała, średni, dobry, bdby.

O zapychaczach to żebym bym dobrze zrozumiany miałem na myśli to, że wiele osób sądziło, że cały sezon będzie poświęcony Williamowi przez to co mówili ogólnie o 11 serii Carter i spólka, czyli co odcinek będą go szukać, a tutaj cytuję komentarze fanów "znowu komediowe odcinki, jakieś zapychacze, dlaczego nie o relacjach Muldera, Dany i Williama". Ale też nie mówię ze opinie które Ty czytałaś i ja to są zupełnie inne. Co prawda ja na tweeta nie zaglądam tylko słuchałem podcastów polskich i zagranicznych oraz czytałem recenzje 11 serii pisane przez fanów np na indiewire, denofgeek czy xfilesnews, a to są strony, zwłaszcza ostatnia gdzie fani piszą o serialu, a w Polsce na stronie serialowa czytałem. I ci wszyscy zachwycali się prawie każdym odcinkiem 11 serii, oprócz 11x01 i 11x10, a nawet jak słabszy epizod to i tak pewne elementy się podobały. I z narzekaniem na za dużo MSR w 11 serii nie spotkałem się nigdzie.


kate_brave napisał:
A patrząc na ostatnie newsy, to wszystko wydaje się jeszcze bardziej klarowne. Spaliła za sobą mosty, w bardzo nieładny, arogancki sposób. Bo przeciez Netflix jest teraz jej nowa rodziną Rolling Eyes Nawet szef Starz wypowiadając się odnośnie Gillian odejścia z AG chyba miał do niej żal, być może za Starz-em mosty też spaliła...?
Musi mieć naprawę bardzo niezły kontrakt z Netflixem, być może ma u nich prace na wiele lat...


Problem mój w tym jest taki, że dawna Gillian by tak nie postąpiła. dawna Gillian szanowała ludzi, a przynajmniej starała się utrzymać takie pozory w social mediach. I to mnie mierzi potwornie :/
Owszem, pewnie FOX nie raz potraktował ja tak jak nie powinien i nie okazał szacunku na jaki zasługiwała, ale po co się zniża teraz do ich poziomu?




Ja w ogóle od 2005 do 2014 myślałem, że jej nowym domem, rodziną jest BBC bo głównie w ich produkcjach grała (i wciaż gra, ale jakby mniej). Ja cały czas tego tak nie widzę jak Ty, i nie chodzi mi o fandom, ale o to jak potraktowala stacje w których spaliła sobie mosty. Ale też odejścia z XF nie odbieram tak negatywnie co jest zasługą jej ładnego pożegnania które napisała i jej zachowania przez cały 11 sezon gdy nie musiała a reklamowała cały czas XF swoimi tweetami, zdjęciami z planu, żartami, był czat z nia przy okazji This, czyli w typowy sposób dla niej. Zgadzam się że stacje traktuje chłodno, trochę jako konieczność do zarabiania kasy, ale ludzie z którymi pracuje to nie wydaje się być bucem na planie (tak wnioskuję z bloperów, z planów jej filmów i seriali) przez co często stają się jej przyjaciółmi jak Fuller choćby, czy aktor co grał O'Malleya w 10 i 11 serii.

No i pierwsze słyszę o żalu co do niej ze stacji Starz, ale też w temat się nie wgnębiam za bardzo, nie czytałem wywiadu z szefem stacji. Inna sprawa co do Bogów to wszyscy dobrze wiedzieli, że tak się to skończy. Jeśli my zwykli widzowie o tym wiedzieliśmy to tym bardziej ludzie co przy serialach pracują wiedzieli, że ekipa serialu się wykruszy. Gdy Fuller postanowił odejść to Anderson też nie będzie. Zreszta nie tylko ona odeszła, bo też inna ulubiona aktorka Fullera odeszła co grała Wielkanoc w finale Bogów czyli Kristen Chenoweth. Może nie miała tak znaczącą drugoplanową rolę, ale z Wielkanocą jest większy problem. Media się może zmieniać, wiec aktorkę mogą zmienić, a Wielkanoc zawsze tak samo wyglądała w książce jak mnie pamięć nie myli. Więc jak już to na Chenoweth powinien szef STARZ się obrazić, a przede wszystkim na Fullera. To mi przypomina sytuację jak Lynch odszedł gdy były negocjacje co do 3 serii TP i aktorzy murem za nim stanęli, nie przypominam sobie, żeby ktos z Showtime się wypowiadał, że mają o to żal do aktorów że staneli po stronie Lyncha. To jest normalna rzecz w biznesie filmowym że jak twórca filmu/serialu odchodzi to ekipa się buntuje albo odchodzi część ekipy. To było pewne, że wolała pokazać, że trzyma z przyjacielem, a nie stacją i aktorzy bardzo często tak czynią.

I zacytuje teraz znajomego z innego forum i zupełnie innego tematu, ale oddaje to co ja myślę o aktorach w 100% - "granie w filmach to biznes, a w biznesie bycie miłym to wartość mniejsza niż się wszystkim wydaje i mniejsza niż być powinna." I podsumuję to tak, że jak nagle za kilka lat inni aktorzy/aktorki nagle przestaną być mili dla fanów, widzów, dziennikarzy, krytyków jak np. Tom Hanks czy inni to mnie nie zdziwi, bo tacy aktorzy są, że im nie warto wierzyć w ich wizerunek jaki mają bo za chwilę może się zmienić, bo im tak PR powie. Dzięki temu nigdy nikim nie rozczarowałem się, żadnym aktorem, bo nie znam celebrytów, jacy są prywatnie, czy tacy jak publicznie pokazują swój wizerunek czy inny, ale tego już nie będę powtarzał bo przy okazji wielu brudów jakie wychodziły z LA nie raz o tym pisałem i co prawda żadnej afery z GA nie ma, ale to pokazuje też, czemu mnie nie rusza zachowanie Anderson, dla mnie jej zachowanie aż tak drastycznie nie różni się od tego jak zachowywała się przez lata, może więcej chłodu w jej wypowiedziach do dziennikarzy, ale mnie interesuje tylko jej wystepy w talkshowach gdzie się wygłupia, śmieje swoim zarażliwym śmiechem, choć wiem że ostatnio coraz mniej, bo zmienia swój wizerunek oraz jej role, i chyba też dlatego, że wchodzi w 50+ i chyba nie wypada by zachowywała się tak jak była młodsza jak np. u Leno czy Lettermana:-)



Kasia tak przy okazji to kiedyś pisałaś że serial Roberta Patricka skasowali. Z jednej strony cieszę się że nie było w 10 i 11 serii Doggetta bo jakby zrobili z nim to co z Moniką Reyes, jakby z Johna zrobili zdrajcę i nie wyjaśnili tego to bym chyba zastanawiał się nad porzucieniem serialu. Dla mnie obok Dany, relacji M - S, to najważniejsza postać serialu. Róźne głupoty wybaczam XF ale tego bym nie wybaczył chyba Carterowi.

Ale z drugiej strony wczoraj wpadłem na taką rzecz, że jak odwiesi kiedyś FOX XF i Anderson nie da się namówić to by mogli zrobić sezon cały z Mulderem i Johnem. Wiesz że uwielbiam 8 sezon, miał kapitalną muzykę, zdjęcia, reżyserię, aktorstwo Patricka i Anderson, świetne standalony, dobre mitologiczne, choć przegięte i kilka fajnych duetów jak Anderson - Patrick, Patrick - Skinner i w ostatnich Mulder i Doggett, dosłownie testosteron się wylewał jak się razem pojawiali na ekranie. I jakby taką całą serię zrobili 12 że Scully odchodzi, Doggett wraca to byłoby coś nowego czego była zapowiedź w 8 serii i wyszło dobrze i przy okazji powrócili by do formuły sceptyk - wierzący w męskim wydaniu. Świetny duet to był w 8 i oglądałbym cos takiego z Mulderem i Doggettem, byłoby to coś fajnego i nowego. Czasami by rozmawiali o Scully, co u niej i chętnie bym przyjął taki 12 sezon w ostateczności. Oczywiście to nie byłoby to samo XF, ale oglądałbym taki 12 sezon.


Tak na koniec powiem, że jestem bardzo ciekaw tego spotkania ekipy z fanami z okazji 25lecia serialu, jaka będzie tam atmosfera co do Anderson i Cartera. Kiedy to ma się odbyć?
Pią Maj 25, 2018 13:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Premiera DVD zapowiedziana na 23 lutego; oficjalne info z 20th Century Fox Home Entertainment.

Sprawdziłam na Amazon UK. 30 funtów!!! Shock 10 seria, o wiele bardziej popularna, kosztowała mnie coś 13... Bow

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Wto Cze 12, 2018 16:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Kasia, 23 lipca. 😉
Fajna cena... Jak dodatki w PL nie będą wszystkie to trzeba będzie zakupic. 😕

A w Polsce kiedy można się spodziewać?

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Wto Cze 12, 2018 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Mam uczucie deja vu bo identyczne pytania co do wersji pl były rok temu:-) Ja spodziewam się, że jeśli w ogóle wyjdzie to nie wcześniej jak we wrześniu bo Imperial/Cinepix nie wydaje w wakacje. Kojarzę że 10 seria też wyszła jakoś czerwiec, lipiec, kupiliście, a ja poczekałem i we wrześniu wyszedł 10 sezon. A co do dodatków to jestem pewien, że pisałem dwa lata temu, że powiedzieli mi jak zapytałem w okolicach czerwca, lipca co do 10 serii, że nie będzie dodatków dvd, podali mi ile płyt, że tylko odcinki. Ale pomyślałem sobie że może jakieś dodatki będą na płycie z finałem, bo przy mniejszej ilości odcinków na płycie jest miejsce na dodatki, a okazało się, że sami w informacji nie wiedzieli albo plany im się zmieniły, bo wydali dodatki wszystkie i co więcej przetłumaczone (w przypadku Imperialu to jest niespotykane). Więc tym razem nie będę pytał Imperiala bo nie ma sensu się denerwować, gdyż dwa lata temu powiedzieli co innego a wyszło wszystko. Jest to jeden z najgorszych dystrybutorów. Zapytam dopiero w okolicach premiery amerykańskiej ale nie sądzę by wydali równo z amerykańską tylko po wakacjach. No i sprawdzę na stronie czeskiej przy okazji premiery w USA , bo to co wychodzi w Czechach to u nas też w tym samym czasie, gdyż mamy ten sam region(pewnie dlatego jest lektor i napisy pl). A jak będzie w czeskich sklepach 11 sezon to u nas też pewnie. Ale nie ma sensu teraz pytać, zwłaszcza że nie warto Imperialowi wierzyć jak przekonałem się dwa lata temu. Ale jakbym miał obstawiać to też obstawiam wrzesień.

Mnie zastanawia też kiedy wyjdzie płyta z muzyką z 11 serii oraz ta dodatkowa ostatnia płyta z muzyką z serii 1-9 (ciekawe czy uwzględnią moją listęVery Happy). Choć ta druga to pewnie koniec roku najwcześniej.
Wto Cze 12, 2018 19:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Dziewczyna z XfilesNews napisała na twitterze, że szczerze poleca DVD choćby dla samych dodatków, więc chyba jeszcze coś dobrego nas czeka Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Nie Cze 17, 2018 08:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.denofgeek.com/uk/tv/the-x-files-season-11/58842/chris-carter-interview-the-x-files

You’ve said in the past that there are still stories to tell in The X-Files, and you have a third film script written…

You know, once again, it’s about Gillian’s involvement. For me, The X-Files is Mulder and Scully, so even though we did the show without David (Duchovny), without Mulder, for a time, I always felt like her science was the centre of the show. In the end, it is a science show, and it makes it all-important.

In my mind, that’s what differentiates The X-Files from other, similar shows: instead of the lone, man-on-a-mission character, you’ve also got this more sceptical voice.

Exactly.

Gdy przeczytałem ten zacytowany fragment wywiadu z Carterem to przypomniał mi się pomysł na jaki wpadłem i chyba tutaj pisałem nawet o tym, że jeśli powstała by 12 seria, a skoro skasowano serial Patricka, a Anderson nie wróciła to by taką osobą sceptyczną w serii 12 mógłby być Doggett a serial opierający się na duecie Johna i Foxa. Kontrowersje by to wywołało, ale po 8 serii wiadomo, że to byłby świetny duet. Przecież on jest bardziej sceptyczny jak obecnie Dana, a w sumie to nigdy nie była tak sceptyczna jak John. No i paradoksalnie mogliby utrzymać Scully jakoś np. Doggett by czasami zapytał Muldera o nią.
Pon Lip 16, 2018 23:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
infamis
Flukeman
Flukeman


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 12
Skąd: Poznań

Post Odpowiedz z cytatem
Premiera została jednak przesunięta na wrzesień

http://xfiles.news/index.php/news/latest-news/1610-the-x-files-season-11-blu-ray-release-date-postponed
Sro Lip 18, 2018 07:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
http://www.denofgeek.com/uk/tv/the-x-files-season-11/58842/chris-carter-interview-the-x-files

You’ve said in the past that there are still stories to tell in The X-Files, and you have a third film script written…

You know, once again, it’s about Gillian’s involvement. For me, The X-Files is Mulder and Scully, so even though we did the show without David (Duchovny), without Mulder, for a time, I always felt like her science was the centre of the show. In the end, it is a science show, and it makes it all-important.

In my mind, that’s what differentiates The X-Files from other, similar shows: instead of the lone, man-on-a-mission character, you’ve also got this more sceptical voice.

Exactly.

Gdy przeczytałem ten zacytowany fragment wywiadu z Carterem to przypomniał mi się pomysł na jaki wpadłem i chyba tutaj pisałem nawet o tym, że jeśli powstała by 12 seria, a skoro skasowano serial Patricka, a Anderson nie wróciła to by taką osobą sceptyczną w serii 12 mógłby być Doggett a serial opierający się na duecie Johna i Foxa. Kontrowersje by to wywołało, ale po 8 serii wiadomo, że to byłby świetny duet. Przecież on jest bardziej sceptyczny jak obecnie Dana, a w sumie to nigdy nie była tak sceptyczna jak John. No i paradoksalnie mogliby utrzymać Scully jakoś np. Doggett by czasami zapytał Muldera o nią.

Tak, ale Michał Doggett nie jest naukowcem, a o to chodzi Krzysztofowi. A jego słowa w sumie tylko potwierdzają to co mówiłam, że Krzysztof tak naprawdę nie zrobiłby serialu bez Gillian Razz A to co wyszło z jego ust po zakończeniu emisji serialu to był jakiś dziwny PR, podtrzymywanie napięcia lub po prostu brednie Razz


infamis napisał:
Premiera została jednak przesunięta na wrzesień

http://xfiles.news/index.php/news/latest-news/1610-the-x-files-season-11-blu-ray-release-date-postponed

Zastanawiające, czemu jest przesunięcie aż o dwa miesiące. Niemożliwe by był problem z produkcją, a większość materiału do dodatków i tak pewnie nakręcili w Vancouver ponad pół roku temu.

A może chcą coś extra dodać?

Ja bym radziła wszystkim co planują zakup dvd na Amazonie UK, by teraz zrobić zamówienie. Przy pre-order jest gwarancja najniższej ceny, a kto wie co FOX wykombinuje za miesiąc i cena może znowu skoczyć do góry Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Lip 18, 2018 09:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Powinienem się już dawno przyzwyczaić że jakikolwiek film lub serial jak wychodzi na blu i dvd to na dvd nie ma wszystkich dodatków, wygląda że będzie podobnie w tym przypadku, ale wkurza mnie ta niesprawiedliwość i trzeba będzie liczyć na alternatywne źródła co do dodatków. Właśnie dziwne z tym przesunięciem i jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt, że we wrześniu mija 25lecie serialu.

kate_brave napisał:

Tak, ale Michał Doggett nie jest naukowcem


Wiem że to przypadek i brak przecinka po Michał, ale zrobiłaś mi tym imieniem i nazwiskiem dzieńVery Happy
Sro Lip 18, 2018 12:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Sro Lip 18, 2018 12:12
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)