Forum The X-Files Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Newsy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Newsy
Autor Wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
kate_brave napisał:
Gillian jest wybitną aktorką i sama sobie bardzo podniosła poprzeczkę (choćby pokazując co potrafi w AG) a my więcej od niej wymagamy. Jak sam napisałeś, jej gra była na dobrym poziomie, ale nie zachwycała, bo być może scenariusz nie dał jej takiej możliwości (i uważam że jeśli chodzi o grę w xfiles, na wyżyny swoich możliwości wzniosła się w sezonie Cool. Gdy czytałam jak ludzie pisali, że należy się jej Emmy za scenę w kostnicy, przewracałam oczami. Bo to tylko jednak scena. Owszem, była w niej niesamowita, ale patrząc na cały odcinek, więcej pokazała choćby w Home Again. I niestety też jej głos - chrypka -mógł zaważyć na moim ogólnym odbiorze jej gry.


Zgadzam się że scenariusz nie daje jej tylu możliwości co sezonach 1-9, poza sceną w kostnicy, ale ja uważam że równie dobra była w finałowej scenie w sklepie. A co do chrypki nie zgadzam się, że przeszkadza w ocenie jej gry, bo w 10 serii, choćby w Home Again, też miała chrypkę, i nie przeszkadzało mi to. Podobnie w 2 i 3 sezonie The Fall miała często chrypkę jak mnie pamięć nie myli i świetna była, a nie tylko ja tak mówiłem jeśli dobrze pamiętam. No i oczywiście zgadzam się co do 8 serii, ale pewnie pamiętasz moje zachwyty nad 8 serią, ale tam miała materiału do grania bardzo dużo w każdym odcinku. Ale nie zgadzam się też, że często widzimy Anderson a nie Scully w 11 serii, oczywiście poza wiadomymi scenami w 11x02 i 11x07. Co prawda nie Ty tak uważasz, ale jednak różnice między Anderson a Scully to bardzo widać w serii 11.


Ostatnio zmieniony przez michal dnia Pon Mar 19, 2018 23:16, w całości zmieniany 1 raz
Pon Mar 19, 2018 23:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pon Mar 19, 2018 23:12
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, sluchajcie. Czytałam trochę opinii o nowym sezonie ale raczej wśród widzów ktorzy bardzo powierzchownie podchodzą do xfiles i dominowały opinie, że scenarzyści nie mają już świeżych pomysłów i że te odcinki nowe nie są takie xfileowe jak dawniej (za mało UFO) . Ale zero reakcji na dużą dawkę MSR.

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Pon Mar 19, 2018 23:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
Chociaż z drugiej strony, pomyślmy że nie ma Scully i jest sam Mulder w następnej serii (Boże broń przed kolejnymi seriami tylko z jednym z agentów), nie będzie wogóle MRS i tak oglądalność moim zdaniem będzie niska, jeśli nie poleci całkiem. A jeśli będzie nowa seria i CC znów ich rozdzieli to ja się pochlastam. A może można by zrobić coś jak w Bones? Choć nie wiem jaki to miało wpływ na serial i jak to tam dokładnie było, bo oglądałam od przypadku do przypadku.


Ostatnio zmieniony przez Ellen dnia Pon Mar 19, 2018 23:21, w całości zmieniany 2 razy
Pon Mar 19, 2018 23:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Ellen napisał:
Chociaż z drugiej strony, pomyślmy że nie ma Scully i jest sam Mulder w następnej serii (Boże broń przed kolejnymi seriami tylko z jednym z agentów), nie będzie wogóle MRS i tak oglądalność moim zdaniem będzie niska, jeśli nie poleci całkiem. A jeśli będzie nowa seria i CC znów ich rozdzieli to ja się pochlastam. A może można by zrobić coś jak w Bones? Choć nie wiem jaki to miało wpływ na serial i jak to tam dokładnie było, bo oglądałam od przypadku do przypadku.

A co bylo w Bones?

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Pon Mar 19, 2018 23:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
Z tego co widzę jak oglądam przed XF, to mają dom i dziecko, a pracują tak jak dawniej.
Pon Mar 19, 2018 23:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
xphil napisał:
Tak, sluchajcie. Czytałam trochę opinii o nowym sezonie ale raczej wśród widzów ktorzy bardzo powierzchownie podchodzą do xfiles i dominowały opinie, że scenarzyści nie mają już świeżych pomysłów i że te odcinki nowe nie są takie xfileowe jak dawniej (za mało UFO) . Ale zero reakcji na dużą dawkę MSR.


W sumie nie tylko ci co powierzchownie podchodzą ale nawet ci co dobrze znają XF to uważają że te nowe odcinki nie są takie jak dawniej i np. mało UFO (choć to dziwny zarzut bo tak wiele tej mitologii nie było wcale, gdzieś około 60 odcinków na 202), mało potworów (tu akurat zgoda bo w 11 serii tylko Szczerzyząbek), za dużo komedii (co też prawdą nie jest bo wiadomo jak było w seriach 6 i 7 z komediami). Według mnie mamy połączenie czegoś nowego, oryginalnego jak odcinek prawie niemy, czy nawet This, który bardziej przypomina kino akcji z klasycznymi epizodami jak 11x03 przypominający epizody 6 serii, najbardziej klasyczne z klasycznych czyli Kitten i Familiar, campowy jak 11x09 czyli w stylu Sanguinarium. Fani i to nie tylko xfilowi ale wszystkich franczyz co wracają po latach mają wspomnienia mylne co do tego jaki film/serial był czego najlepszym przykładem jest...moja mama. Jak oglądała 10 serię i był Were Monster to zapytała czy więcej takich będzie odcinków bo nie cierpi komedii i powiedziała też że w każdej z serii 1-9 były tylko jeden, dwa odcinki komediowe, eksperymentalne i zdziwiła się mocno jak wyprowadziłem ją z błędu, że np. w seriach 6 i 7 to było po 11 i 9 odcinków tego typu. Nie pamiętała o tym bo nie cierpi komedii, i pamiętam jak za emisji w TVP 2 prawie co każdy tydzień narzekała na 6 i 7, że znowu lekki, komediowy odcinek, mało UFO, itd. Po prostu to co fanom się nie podoba to wypierają z pamięci i nie tylko złe odcinki, ale też zmiany które są ciekawe, bo dzięki temu serial jest oryginalny i świeży, ale jak komuś coś nie leży nawet jak jest ciekawe/dobre to uważa to za wadę. Więc od czasów oglądania 10 serii z moją mamą 2 lata temu i tego, że nie pamiętała że coraz więcej było dziwnych i komediowych odcinków nie dziwię się też już tak bardzo fanowskiej pamięci. Po prostu każdy fan pamięta/uważa co innego za dobre/złe w serialu.

Ja miałem identycznie z 1 i 2 serią Twin Peaks, wydawało mi się wszystkie odcinki są ciężkie i poryte jak filmy Lynchy, czyli klimaty Głowa do wycierania, Zagubiona Autostrada, Ogniu krocz ze mną, a okazało się że elementów z którymi serial kojarzy się jak złe moce, BOB, karzeł to bardzo mało było w 1 i 2 serii, a dominowała telenowela i komedia. Jakie zaskoczenie przeżyłem za powtórki kilkadziesiąt lat temu, ale też ja mam otwarty umysł co do popkultury, nawet jak coś idzie inaczej niż oczekiwałem lub pamiętam to nie zamykam się tylko staram się zaakceptować i często zmiany podobają mi się w serialach i filmach.
Pon Mar 19, 2018 23:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
mam otwarty umysł


Tak, dobrze jest mieć otwarty umysł, zmiana to nieunikniona kolej rzeczy. Dzięki XF za tą naukę dla nas wszystkich Smile Wink
Wto Mar 20, 2018 08:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
kate_brave napisał:
Gillian jest wybitną aktorką i sama sobie bardzo podniosła poprzeczkę (choćby pokazując co potrafi w AG) a my więcej od niej wymagamy. Jak sam napisałeś, jej gra była na dobrym poziomie, ale nie zachwycała, bo być może scenariusz nie dał jej takiej możliwości (i uważam że jeśli chodzi o grę w xfiles, na wyżyny swoich możliwości wzniosła się w sezonie Cool. Gdy czytałam jak ludzie pisali, że należy się jej Emmy za scenę w kostnicy, przewracałam oczami. Bo to tylko jednak scena. Owszem, była w niej niesamowita, ale patrząc na cały odcinek, więcej pokazała choćby w Home Again. I niestety też jej głos - chrypka -mógł zaważyć na moim ogólnym odbiorze jej gry.


Zgadzam się że scenariusz nie daje jej tylu możliwości co sezonach 1-9, poza sceną w kostnicy, ale ja uważam że równie dobra była w finałowej scenie w sklepie. A co do chrypki nie zgadzam się, że przeszkadza w ocenie jej gry, bo w 10 serii, choćby w Home Again, też miała chrypkę, i nie przeszkadzało mi to. Podobnie w 2 i 3 sezonie The Fall miała często chrypkę jak mnie pamięć nie myli i świetna była, a nie tylko ja tak mówiłem jeśli dobrze pamiętam. No i oczywiście zgadzam się co do 8 serii, ale pewnie pamiętasz moje zachwyty nad 8 serią, ale tam miała materiału do grania bardzo dużo w każdym odcinku. Ale nie zgadzam się też, że często widzimy Anderson a nie Scully w 11 serii, oczywiście poza wiadomymi scenami w 11x02 i 11x07. Co prawda nie Ty tak uważasz, ale jednak różnice między Anderson a Scully to bardzo widać w serii 11.

Ale ja nie twierdzę, że z powody chrypki słabiej gra. To są moje osobiste odczucia, które zaburzają mi radość z oglądania Gillian w moim ukochanym serialu. Ponieważ psuje mi radość z oglądania scen miedzy M i S. O. I tyle Razz I zresztą w 10 sezonie jej głos mi nie przeszkadzał a w The Fall tylko w 3 serii i tam to była masakra ale pomimo wszystko miałam do niej inny stosunek w The Fall niż w XF Wink


xphil napisał:
Tak, sluchajcie. Czytałam trochę opinii o nowym sezonie ale raczej wśród widzów ktorzy bardzo powierzchownie podchodzą do xfiles i dominowały opinie, że scenarzyści nie mają już świeżych pomysłów i że te odcinki nowe nie są takie xfileowe jak dawniej (za mało UFO) . Ale zero reakcji na dużą dawkę MSR.

XFiles od początku miało renomę serialu co straszy, opowiada przerażające, paranormalne i spiskowe historie a w tle jest para agentów, która ma nieziemską chemię i jest między nimi napięcie seksualne, ponieważ wciąż tego nie zrobili i to jest ekscytujące. Z tego serial zasłynął, dzięki temu stał się tak popularny. Potem przyszły zmiany i wraz z nimi zaczął tracić publiczność.

Także nie kupuję absolutnie teorii, że oglądalność spada bo 10 sezon był słaby. Skoro był tak słaby to dlaczego jego oglądalność utrzymywała się średnio na 6 milionach? 11 sezon (pomijając 1 odc) zaczął od ponad 5 jak się nie mylę i teraz ma już tylko 3. Czyli dla przypadkowych FOXowych widzów, którzy na przykład obejrzeli 4 pierwsze odcinki, serial nie był już tak ciekawy, w odróżnieniu od 10. Ale oczywiście, brak promocji w tym nie pomógł, wprost przeciwnie...

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Wto Mar 20, 2018 13:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
Po przeanalizowaniu wyników oglądalności uważam, że relacje Muldera i Scully nie są przyczyną spadku oglądalności. Pierwszy odcinek 11 serii miał już mniejszą oglądalność niż seria 10 (nie wnikałam w promocję, ale jeśli jej nie było prawie wcale, to trudno się dziwić, że część ludzi się nie dowiedziało), a relacjami agentów jest on zbliżony do 10 serii. Po tym odcinku następuje natomiast znaczący spadek, co sugeruje że w MSIII należy upatrywać przyczyny spadku (osobiście dla mnie nie był zły). Może ludzi odstraszył natłok informacji w nim? Może ten fakt ojcostwa CSM (jakby nie było, dość telenowelowy pomysł- teść ma dziecko z synową, którą w jakiś sposób „zgwałcił”)? Przyczyn zapewne jest wiele.
Jeżeli przyczyną niskiej oglądalności miałby być sex z Plus One, to po tym odcinku nastąpiłby spadek oglądalności a to się nie stało i oglądalność jest taka sama jak w This. Poza tym jakby ktoś nie widział Plus One i zaczął oglądać The Lost Art of Forehead Sweat czy Ghouli nie wspominając o Kitten czy Familiar to nawet nie wiedziałby do czego doszło, bo uważam że ich relacje są tu bardzo podobnie prowadzone jak w 10 serii, czy tych starszych (oglądalność wszystkich plus minus zbliżona z tendencją w dół). Nawet w takim odcinku jak Babilon, gdzie idą na spacer, a w tle słychać wiadomą piosenkę dzieje się między nimi dużo więcej niż w np. w The Lost…czy Kitten, porównywalnie tyle co w Ghouli (tu ze znakiem zapytania) i nie wiele mniej niż w Nothing Lasts Forever. Fakt oglądalność zaczęła spadać po 5 serii, ale nie widzę tu jakiś znaczących spadków co do serii 6, troszkę więcej co do 7 ale też nie przesadnie. Nie wiem czy akurat miała na to wpływ zmiana relacji agentów, większe jej uwypuklenie? Na pewno z tego co pamiętam przenieśli się wtedy z Vancouver i nie było już tak mrocznie jak tam. Ponad to chyba wiele seriali długodystansowych, tak ma że koło którejś tam serii oglądalność spada, naturalna kolej rzeczy.
Tak sobie myślę, że jak ja zaczęłam oglądać serial to relacje agentów wogóle mnie nie interesowały, ciekawiły mnie zjawiska paranormalne, kosmici itd., dopiero później zaczęłam wciągać się w ten wątek. Myślę więc, że jak ktoś zwraca uwagę właśnie na ten paranormalny aspekt serialu to specjalnie nie obejdzie go to co się w relacjach agentów dzieje.
Wto Mar 20, 2018 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Ellen napisał:
Po tym odcinku następuje natomiast znaczący spadek, co sugeruje że w MSIII należy upatrywać przyczyny spadku (osobiście dla mnie nie był zły). Może ludzi odstraszył natłok informacji w nim? Może ten fakt ojcostwa CSM (jakby nie było, dość telenowelowy pomysł- teść ma dziecko z synową, którą w jakiś sposób „zgwałcił”)?


Ja obarczam winą właśnie dialog CSMa. Akurat ja nie byłem bliski rezygnacji, bo uważam że to jest metafora, kłamie, coś w tym stylu, ale jakbym był takim totalnym shipperem co bierze każdy dialog dosłownie to bym się wkurzył mówiąc bardzo łagodnie, zwłąszcza jak sugerowano w sezonach 8-10 i IWTB że to Mulder. Poczułbym się jakby mi Carter dał w twarz, a że kolejne są standalonami to widownia spadać zaczęła, gdzie nie odpowiadają na ten wątek. Właśnie ciekaw jestem czy podniesie się w finale widownia, wrócą ci co chcą dowiedzieć się co z tym Williamem i podobna będzie widownia jak 11x01, czy dalej będzie leciała oglądalność w dół w następnych odcinkach.

Serialom spada widownia w 6 i 7 seriii nie wiem od czego to zależy, ale tak bywa często, ale też w przypadku XF tak neiepoleciała bardzo po 5 serii czyli w sezonach 6 i 7, bo gdyby tak było to nie zamówiłby FOX 8 serii. Ogólnie sezon telewizyjny dla FOX gdy leciała 7 seria to był jeden z najgorszych sezonów w ogóle jeśli chodzi o oglądalność wszystkich ich seriali, ale paradoksalnie co do XF to wciaż był jeden z hitów FOXA. I co ciekawe w przypadku 8 serii gdy DD ograniczył występy do połowy odcinków widownia też dopisywała wciąż, nawet chyba większa lub zbliżona jak w siódmym, a sezon miał pozytywne przyjęcie. No i FOX zamówił 9 sezon gdzie już całkiem widownia poleciała. Zabawne jest że oglądalność 9 serii była niska wtedy dla FOX i to był powód do kasacji, a teraz podobną oglądalność miała 10 seria co 9 sezon i to był dla FOX sukces. Pokazuje to jak telewizja się zmieniła, że ogólnodostępne przegrywają z kablówkami i streamigowymi stacjami.
Wto Mar 20, 2018 21:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Przyznam że zaczyna mnie drażnić swoimi wypowiedziami Carter, po raz pierwszy, a zawsze go bronię bo wiadomo jaka jest sytuacja z prawami do XF tak naprawdę. Choć rozumiem czemu wpierw mówił że nie ma zamiaru kręcić bez DD i GA, jak było w styczniu, że dla niego to tylko M i S, a teraz mówi co innego, bo pewnie FOX chce dalej serial kręcić, i pewnie nie chce serialu zostawiać FOX bez swojego udziału. Więc co ma mówić jak FOX reklamuje jako finał sezonu a nie serialu czyli domyślam się że powiedzieli mu że dalej chcą kręcić.


Prawa ma stacja, ale powinien zrobić to co sugerował początku roku w swoich wypowiedziach, że dla niego to tylko M i S, i dogadać się z Davidem, że bez GA odchodzą, a tak to fani będą na nim jechać i pewnie już jadą równo. A jak jeszcze DD wróci na potencjalną 12 serię to też będa po nim jechać. Powinni pokazać że trzymają się razem, w trójkę co sugerowali wielokrotnie od czasu wznowienia XF. O tym że nie dostaniemy happy endu jak w 8 serii pogodziłem sie, i że będzie otwarte zakończenie jak w każdej innej serii, ale mam nadzieję że to będzie mały cliffhannger, albo inaczej taki w którym nic złego nie dzieje sie z M i S, nie jest zawieszona akcja, a reszta niezwiązana z nimi ani Williamem czy Skinnerem. Wiec moze być podobnie jak w 9 serii, koniec świata za kilka lat, ale z bohaterami w porządku.

http://www.denofgeek.com/us/tv/the-x-files/271879/will-the-x-files-season-12-happen-chris-carter-thinks-so-exclusive


Ostatnio zmieniony przez michal dnia Sro Mar 21, 2018 14:30, w całości zmieniany 2 razy
Sro Mar 21, 2018 14:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Smutne to Sad

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Sro Mar 21, 2018 14:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
A zastanawia mnie jedno jak od roku zastanawia sie nad odejściem Anderson skoro podobno o tym nie wiedział gdy kręcili 11 sezon co wszystkich mocno zdziwiło, że nie rozmawiają ze sobą na planie czy jak? Nie wierzę w to, ale nawet jak dowiedział się dopiero na comicon gdzie wpadla cala ekipa i Anderson oficjalnie powiedziała i już nie pamiętam jaki to był miesiąc, ale chyba kręcili 5, 6 odcinek i dostał Carter scenariusz do ósmego odcinka, czyli jaki rok myśli na tym? Jak pół zeszłego roku był zajęty 11 serią i nie myślał w ogóle o 12 sezonie. Więc jak co to dowiedział się na spotkaniu z fanami gdy oficjalnie Anderson ogłosiła i fani sugerowali że zabije ją w finale.

Choć to potwierdza co wiadomo że Carterowi nie warto wierzyć w co mówi, bo powtarza swoje stare formułki, jakby miał nagrane, i jedynie komu warto wierzyć, to FOX co oni powiedzą. Jak mu każe FOX krecić to będą kręcic. Ale mógłby się wkurzyć w wywiadzie, jak David co niedawno czytałęm i odpowiedział wprost, "ja kur.... nie wiem co będzie !". Carter też tak naprawdę nic nie wie a powtarza teksty dosłownie te same jak zdartą płytę.

Chociaż Davidowi od części fanów podobno i tak się dostało za ten wywiad że chce kręcić bez Anderson, chociaż nic takiego nie powiedział tylko wyraźnie zasugerował, że nic nie wie.
Sro Mar 21, 2018 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
michal napisał:
. Carter też tak naprawdę nic nie wie a powtarza teksty dosłownie te same jak zdartą płytę.

.
Dokładnie, ja w sumie nie wierzę w to co on mówi, coś niby deklaruje, ale tak naprawdę nic nie wiedzą, ani on ani David. Z Gillian też pewnie nic nie jest przesądzone. Tylko wkurza mnie taka taktyka, bo powinien CC powiedzieć np że rozmowy trwają i nikt naprawdę nie jest pewien jak to się potoczy. Skoro są tak często o to pytani to powinni tak mówić, a nie tylko denerwują fanów i sugerują, że możliwe że bez Scully będzie. To myślenie od roku o braku Gillian też mi się wydaje dziwne i nieprawdopodobne. Confused

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Sro Mar 21, 2018 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
A ja uważam, że wokół tego całego tematu tworzy się jakąś histerię i obaj panowie, David i Carter, mają tego trochę dosyć. Tu wszędzie jest więcej teorii i domysłów prasy niż samych zainteresowanych. Ich wypowiedzi się nadinterpretuje i wkłada się im w usta słowa, których nie powiedzieli.
Tak jak ten powyższy artykuł. Wypowiedź Cartera, że uważa, że to nie koniec xfiles jest dość... mglista, i trochę brzmi jak PR i wydaje mi się że on sam nie chce mówić czegoś czego nie jest pewien bo pewnie do żadnych rozmów jeszcze nie doszło, ale nie kryje, że chciałby robić więcej. Dodatkowo, jeśli dodamy do jego wypowiedzi także dawne słowa Davida, że być może to jeszcze nie koniec sugerując, że da się Gillian przekonać, to trochę wygląda tak, jakbyśmy po prostu nie znali całej prawdy (i celowo nas zwodzono) i jest jakiś cel w tym by nam tak mieszać. Podobnie było z tą afera jaką Gillian wywołała wokół braku kobiet w produkcji a okazało się, że wówczas już kobiety były zatrudnione i tylko czekano te parę tygodni dłużej z ogłoszeniem newsa.

Plus, Carter wcale nie mówi w tym wywiadzie, że zrobi xfiles bez Gillian, to są bardziej spekulacje dziennikarza, a Carter tylko odpowiada, że nie ma pomysłu na zastąpienie Gillian a poza tym nie chce o tym rozmawiać, bo jest zmęczony pracą nad ostatnim sezonem, czyli takie bardzo dyplomatyczne 'fuck off'.


A zresztą, FOX dał wyraźnie do zrozumienia, że nie będzie robił więcej xfiles bez Gillian i nie wierzę, że ośmieliliby się na kolejny sezon bez niej (nie mówiąc już o tym, że David także nie będzie robił serialu bez niej)



Aczkolwiek.... teraz gdzieś wyczytałam , że Krzysiek powiedział, że czeka nas największy chlifhanger w historii a przecież niby nie miał być duży tak więc........ Brick wall Brick wall Brick wall

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Mar 21, 2018 17:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Kasia wiesz że nie warto mu wierzyć co mówi, a też trzeba uwzględnić poprawkę na to że cliffhanger cliffhangerowi nierówny, np. wielki można nazwać zlikwidowanie biura w 5 serii albo koniec 9 serii - koniec świata za kilka lat, a M i S uciekli, ale jako zakończenie ja kupuję te sceny. Bo nic nie dzieje się z M i S, dla mnie wielkie są takie gdy nie wiadomo co z bohaterami na koniec, jak samobójstwo Foxa, w szpitalu Mulder w 6 serii, porwanie Foxa, albo jak akcja jest zawieszona jak w 2, 3 czy 10 serii i liczę na to że tak nie będzie w tym przypadku. że coś im się stanie na koniec.
Sro Mar 21, 2018 18:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kate_brave
The truth is STILL out there
The truth is STILL out there


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 9770
Skąd: Pemberley

Post Odpowiedz z cytatem
Trust no one Cool

Za parę godzin wszystko będzie jasne (lub nie Laughing)

Skłamałabym mówiąc że nie mam stresa Razz

_________________
“It’s been a wonderful time for us. That was one of the most pleasant and satisfying aspects of going back to the series. Gillian and I have both evolved personally and professionally over the years and we’ve become good friends over time. I would still call her or write to her after she moved to the UK and we have a much greater appreciation for the show and our work together now than ever before. It’s been very easy between us and we’ve never laughed so much as we have this time around” - David Duchovny

Sro Mar 21, 2018 20:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 2088

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam stresa związanego z czym innym, że trzeba będzie się przygotować na ogromny hejt Cartera przez fandom, dziennikarzy i krytyków. Bo nawet jak mam zerowe oczekiwania do odcinka mimo dobrego Plus One Cartera , z powodów wiadomych dotyczących mitologii czyli MS 4 tak jak MS II i III to powinien być 2parter i wtedy odcinki byłyby lepsze, średnie, a nie słabe takie jak są. A czym dalej od seansu to MS III coraz bardziej mi się nie podoba. Nie podobał mi się, ale teraz jeszcze bardziej mi się nie podoba.

Będzie mi przykro jak go hejtować będą nawet jak odcinek mi się nie spodoba a po MS III nie mam żadnych oczekiwań, ale też nie hejtuję Cartera. Zesztą po finale 10 serii dostało mu się też od nas tutaj jak pamiętam.

Już są komentarze takie że po wszystkich spoilerach co wyciekły finał zapowiada się na najgorszy odcinek w ogóle w całej historii serialu, i to mówione przez osoby co jeszcze nie oglądały, a takie komentarze hejteró Cartera nie nastawiają pozytywnie tylko dołują i ja zamiast się cieszyć jak każdym odcinkiem (oprócz MS III) to się dołuiję tym co ma nadejść i tym co będzie po, czyli tak jak z 10 serią, pewnie będą głosy "Carter musi odejść".

A co do małych i wielkich clifffhangerów to nawet jakby serial zakończył się totalną inwazją, którą przeżyli by tylko M i S oraz William i Skinner, i ukryli się w bunkrze, nastąpiłby koniec świata znanego nam, albo wysadzeniem budynku FBI gdzie pracują i wszyscy by zginęli oprócz Dany i Foxa, którzy by ocaleli to niby wielki cliffhanger, ale dla mnie mały, bo nic agentom się nie stało. Więc trzeba zrobić poprawkę co do tego co znaczy wielki cliffhanger:-D
Sro Mar 21, 2018 21:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ellen
Lone Gunman
Lone Gunman


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 309

Post Odpowiedz z cytatem
Damy radę, zawsze można nie czytać wszystkiego, albo wcale nie czytać Smile. Krytyka przed obejrzeniem jest wogóle niezrozumiała i nie ma się nią co przejmować. Życzę wszystkim powodzenia przed finałem i żeby był przynajmniej dobry.
Sro Mar 21, 2018 22:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xphil
The X-Files Man
The X-Files Man


Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1308

Post Odpowiedz z cytatem
Ellen napisał:
Życzę wszystkim powodzenia przed finałem i żeby był przynajmniej dobry.


Help Wow Rolling Eyes

_________________
"Love it's the only truth we can hope to know, as human beings. That's what Mulder and Scully found after nine years. And that's a lot." - Frank Spotnitz
"I never saw anything like it. I've been in this business all my life, literally, and I think that David and Gillian's relationship, and Scully and Mulder, is one of the greatest male/female relationships in TV history." - Kim Manners
Sro Mar 21, 2018 22:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Mar 21, 2018 22:11
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum The X-Files Strona Główna » Sezon 11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 17 z 21

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
The X-Files  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)